Të gjitha lajmet

11-SHET

Kroacia vs. Nigeria, formacionet startuese

Kroacia vs. Nigeria, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @19:11

Janë publikuar formacionet startuese të Kroacisë dhe të Nigerisë.

a

GRUPI C: PERU - DANIMARKA

Peru s’shfrytëzon VARiantin, Poulsen shpëton Danimarkën

16 Qershor, 2018 @18:57

Nëse nuk shënon,pëson!. Ky ligj i futbollit u aplikua në ndeshjen...

11-SHET

Peru vs. Danimarka, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @16:22

Janë publikuar formacionet startuese të Perusë dhe të...

GRUPI D: ARGJENTINA - ISLANDA

Islanda debuton me barazim

16 Qershor, 2018 @16:15

Shkëlqimi i Islandës në vitet e fundit, vazhdoi edhe në debutimin...

11-SHET: ARGJENTINA - ISLANDA

Argjentina vs. Islanda, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @13:00

Janë publikuar formacionet startuese të Argjentinës dhe Islandës...

GRUPI C: FRANCA - AUSTRALIA

Teknologjia sjell fitoren e Francës

Fotot: FIFA&Sqauwka

16 Qershor, 2018 @12:24

Franca ka fituar ndeshjen e parë të Grupit C të Botërorit ndaj...

KASTRIOT REXHA

Lë kampionin

BOROZANI/ D.S.

16 Qershor, 2018 @11:15

Pas përfoljeve të shumta më në fund u zyrtarizua. Sulmuesi i...

DITARI RUS (2)

Dita e Cristianos

Fotot: Fifa/fb

16 Qershor, 2018 @10:53

E nisën shpejtë, nxitimthi, dhe shënuan nga penalltia. Patën edhe...

GRUPI C: PERU - DANIMARKA

Peru s’shfrytëzon VARiantin, Poulsen shpëton Danimarkën

16 Qershor, 2018 @18:57

Nëse nuk shënon,pëson!. Ky ligj i futbollit u aplikua në ndeshjen...

11-SHET

Peru vs. Danimarka, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @16:22

Janë publikuar formacionet startuese të Perusë dhe të...

GRUPI D: ARGJENTINA - ISLANDA

Islanda debuton me barazim

16 Qershor, 2018 @16:15

Shkëlqimi i Islandës në vitet e fundit, vazhdoi edhe në debutimin...

11-SHET: ARGJENTINA - ISLANDA

Argjentina vs. Islanda, formacionet startuese

16 Qershor, 2018 @13:00

Janë publikuar formacionet startuese të Argjentinës dhe Islandës...

GRUPI C: FRANCA - AUSTRALIA

Teknologjia sjell fitoren e Francës

Fotot: FIFA&Sqauwka

16 Qershor, 2018 @12:24

Franca ka fituar ndeshjen e parë të Grupit C të Botërorit ndaj...

Të gjitha lajmet nga Russia 2018