Të gjitha lajmet

SHORTI I RAUNDIT III

Kukësi mëson rivalin, nëse kalon raundin

Kukësi mëson rivalin, nëse kalon raundin

14 Korrik, 2017 @11:17

Rruga e Kukësit që po kalon përmes Sheriff Tiraspolit në raundin e dytë të kualifikimeve për Ligë të Kampionëve, në raundin e tretë kualifikues do të kryqëzohet me fituesin e duelit Qarabag (Azerbejxhan) - Samtredia (Gjeorgji).

Kukësi është mposhtur 1-0 nga Sheriff në ndeshjen e parë, ndërsa të dytën e zhvillon javën që vjen në Elbasan Arena.

ANALIZAT VERORE

Vera te Manchester City

15 Korrik, 2017 @22:52

Disa transferime të hershme për të hequr gajlet më pak të...

ANALIZAT VERORE

Vera te Tottenham Hotspurs

15 Korrik, 2017 @9:35

Spurs luajnë futbollin më të bukur ndoshta në ishull. Për më...

ANALIZAT VERORE

Vera te Bayern

14 Korrik, 2017 @22:23

E vetmja gjë që ka bërë Ancelotti ndryshe nga paraardhësi i tij...

MENTOR ZHDRELLA

Llapi sot zyrtarizoi Zhdrellën

14 Korrik, 2017 @9:17

Mesfushori i shumë ekipeve kosovare dhe katër herë lojtari më i...

ANALIZAT VERORE

Vera te Chelsea

14 Korrik, 2017 @9:16

Shtatëdhjetë milionë për Alex Sandron?! Kur e ke Marcos Alonson,...

SHORTI I RAUNDIT III

Skënderbeu dhe Shkëndija, mund të ndeshen me AC Milan!

Foto: fckairat.com

14 Korrik, 2017 @8:39

Dy skuadrat shqiptare në garë për kualifikim në Europa Ligë,...

ISH TOP GOLASHËNUESI

Osmani i kthehet Vushtrrisë

Labinot Osmani, ish-golashënuesi më i mirë i Superligës/ BOROZANI/ D.S.

14 Korrik, 2017 @8:19

Sulmuesi i njohur i ekipeve të Kosovës, që stinorin e kaluar ishte...

ANALIZAT VERORE

Vera te FC Inter

13 Korrik, 2017 @22:07

Interi ka blerë mjaftueshëm vitin e kaluar. Edhe një verë më...

KAIRAT - SKENDERBEU

Rezultat i favorshëm për Skënderbeun

13 Korrik, 2017 @20:24

Përkundër se ekipi kundërshtar është shumë më i pasur dhe më...

SHKENDIJA - HELSINKI

Super Ibraimi me hat-trick, afron Shkëndijën në rrethin e tretë

13 Korrik, 2017 @20:01

Sulmuesi i Shkëndijës, Besart Ibraimi, ka shënuar hat-trick sot...

NË SHQIPËRI

Superiorja s’pushon përkundër rreshjeve

1 Dhjetor, 2017 @14:08

Federata e Futbollit të Shqipërisë (FSHF) është rakorduar me...

TERMINET E XHIROS XIII

Derbi i Superiores të shtunën

30 Nëntor, 2017 @13:04

FSHF ka përcaktuar terminet e ndeshjeve të xhiros së XIII të...

BESËLIDHJA-SKËNDERBEU

Kelmendi vulos fitoren

29 Nëntor, 2017 @15:55

Ish-sulmuesi i Prishtinës, Shend Kelmendi, ka shënuar golin e...

KUPA PAVARËSIA 2017

Struga triumfoi në Kupa Pavarësia 2017

Foto: FCStruga/fb

29 Nëntor, 2017 @8:52

Skuadra e Strugës në futboll ka triumfuar në turneun Kupa e...

PARTIZANI - SKËNDERBEU

Pa gola në ‘Selman Stërmasi’

27 Nëntor, 2017 @20:39

Me rezultat të bardhë është mbyllur ndeshja mes Partizanit dhe...

Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore