Të gjitha lajmet

SHQIPËRIA-MAQEDONIA

Kuqezinjtë në stadium

borozani/ D.S

Kuqezinjtë në stadium

5 September, 2016 @20:29

Kuqezinjtë në stadium
Kuqezinjtë në stadium
Kuqezinjtë në stadium
Borozani gjendet në Shkodër,derisa lojtarët kuqezi kanë dalë në stadium, ndërsa në stadium nuk ka vend të lirë. ORARI DHE TABELAT

SHQIPËRIA-MAQEDONIA

Formacionet zyrtare: Shqipëria - Maqedonia

5 September, 2016 @20:16

Janë bërë publike formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe të...

FINLANDA

Formacionet zyrtare: Finlanda - Kosova

5 September, 2016 @20:05

Sapo janë bërë publike formacionet zyrtare Finlandës dhe të...

FINLANDA-KOSOVA

Atmosfera para ndeshjes

borozani/ G.P

5 September, 2016 @19:45

Atmosfera para stadiumit Veritas. Fotot shikoni në galeri. ORARI...

FINLANDA-KOSOVA

Borozani në Turku

borozani/ G.P

5 September, 2016 @19:27

Borozani.com gjendet në Turku të Finlandës, për ta përcjellë...

KUALIFIKIME

Allardyce e fillon me fitore

Foto: Sky Sports

4 September, 2016 @20:32

Në ndeshjen e parë nën drejtimin e trajnerit Sam Allardyce, Anglia...

KOLUMNE

Kapiteni!

Foto: FSHF

4 September, 2016 @15:42

Njerëz të mëdhenj lënë gjurmë të pashlyeshme. Ata udhëheqin...

KOLUMNE

Sa e madhe është Kosova?!

Para ndeshjes Kosova - Ishujt Faroe/ Foto: FFK

4 September, 2016 @15:22

Mbi 10 mijë kilometër katror, mirëpo tash me demarkacion,...

FIFA

Edhe Rashica e Rrahmani marrin leje

4 September, 2016 @12:54

Numri i futbollistëve që po presin leje nga FIFA për të luajtur...

DAILY MAIL

Kosova del nga shkretëtira sportive

4 September, 2016 @12:09

E përditshmja Daily Mail, ka shkruar një artikull në lidhur me...

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Foto: juventus/fb

14 August, 2018 @18:35

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, pas arritjes rekorde me...

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

22 July, 2018 @11:02

VAR-i ka qenë shpëtimtar në këtë Kupë Bote. Nuk po flitet për...

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Foto: fifa/fb

18 July, 2018 @18:21

Lista e re e renditjes mujore të FIFAs dhe e para pas Botërorit...

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Fotot: FIFA/fb

16 July, 2018 @23:09

Kampionët e rinj të Botës janë ekipi me lojtarët më cilësor...

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Fotot: FIFA/fb

15 July, 2018 @22:38

Përfundoi Botërori Rusia 2018, me Francën kampione të re të...

Të gjitha lajmet nga Russia 2018