Të gjitha lajmet

ZLATAN IBRAHIMOVIC

LA, mirë se erdhe te Zlatani :)

LA, mirë se erdhe te Zlatani :)

23 Mars, 2018 @16:34

Para pak çastesh skuadra e MLS të SHBA-së, Los Angeles Galaxy, zyrtarizoi marrëveshjen me sulmuesin suedez, Zlatan Ibrahimovic, ndërsa në videon e publikuar, shihet Zlatan duke thënë në stilin e tij: LA, mirë se erdhe te Zlatani!

Ibrahimovic, që së fundi ishte pjesë e Manchester Unitedit, shkëputi kontratën me ekipin ditën më parë dhe si lojtar i lirë kaloi në SHBA, ku vendosi për ekipin e LA Galaxy.

 

LA Galaxy \

NJOFTIM NGA FFK

Bora, shtyen ndeshjet

23 Mars, 2018 @15:34

Komisionet e Garave të Ligës së Parë, Ligës së Dytë, të...

JAVA XII

Derbi i xhiros luhet në Gjakovë

Foto: BOROZANI / ARKIV

23 Mars, 2018 @13:56

Me fillim nga ora 20:00, sonte në Gjakovë takohen Liburni dhe Besa...

OLD TRAFFORD

Zyrtare: Zlatan dhe United, shkëputet kontrata

22 Mars, 2018 @21:04

Përmes një postimi zyrtar, Manchester United ka njoftuar...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Super Kosova U21, fiton dhe ngjitet në tabelë

Foto: BOROZANI

22 Mars, 2018 @20:49

Vazhdojnë paraqitjet e shkëlqyeshme të Kosovës U21! Në takimin...

PËRFAQËSUESJA

Bernard Challandes: Dua të krijoj mentalitet fitues

Foto: FFK

22 Mars, 2018 @18:13

Pas stërvitjes së parë me skuadrën, Bernard Challandes,...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Kosova U21 vs. Azerbejxhani U21, formacionet startuese

22 Mars, 2018 @18:10

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Kosovës...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Ku mund ta shikoni ndeshjen e Kosovës U21?

22 Mars, 2018 @17:33

Sonte me fillim nga ora 19:00, Kosova U21 luan ndaj Azerbejxhanit U21...

RAMIZ KRASNIQI

Si e pa përzgjedhësi Krasniqi ndeshjen?

22 Mars, 2018 @11:11

Pas humbjes së djeshme nga Portugalia U19, selektori i Kosovës U19,...

ELITE ROUND

Dueli me Irlandën, pas humbjes nga Portugalia

Foto: FFK

22 Mars, 2018 @10:24

Përfaqësuesja e Kosovës U19 do të ndeshet pasnesër me Irlandën...

EDON ZHEGROVA

Zhegrova s’ka qenë i ndikuar

21 Mars, 2018 @21:54

Futbollisti i ri i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, që...

FA CUP: 1/2

United vs. Chelsea, finalja e FA Cup

Foto: BT Sports

22 Prill, 2018 @16:48

Pas Manchester Unitedit, finalisti i dytë i FA Cup është Chelsea....

FA CUP: 1/2

United në finale të FA Cup

21 Prill, 2018 @19:21

Me fitoren e Manchester United është mbyllur gjysmëfinalja e parë...

5 PËR VIKEND

5 derbi për vikend

Graph. O.Kraja

21 Prill, 2018 @13:19

Manchester Utd – Tottenham (e shtunë, ora 6e15) Të dyjave iu...

SKY SPORTS PËR MENAXHERIN E ARSENALIT

Favoritët për trajner të Arsenalit

REUTERS/Arkiv

21 Prill, 2018 @10:57

Sky Sport ka dalë me një artikull ku ka bërë parashikimin e...

ARSENE WENGER

Largohet

20 Prill, 2018 @10:21

Trajneri shumëvjeçar i Arsenalit, Arsene Wenger, para pak çastesh...

Të gjitha lajmet nga Premier League