Të gjitha lajmet

PORTUGALIA

Lamtumirë Francë!

Foto: uefa.com

Lamtumirë Francë!

11 Korrik, 2016 @12:43

Futbollistët dhe stafi i Portugalisë, pasi fituan mbrëmë për herë të parë në histori të vendit titullin e kampionit të Europës, i kanë dhënë lamtumirën Francës dhe në këto çaste do të marrin rrugë për shtetin e tyre.

Besa në Mavrovë

Foto: KF Besa Official

11 Korrik, 2016 @11:32

Faza e dytë e përgatitjeve të Besës së Pejës do të kryhet në...

FRANCA

Finalja e parë e humbur

Foto: uefa.com

11 Korrik, 2016 @11:24

Përfaqësuesja e Francës me humbjen e djeshme në finale të EURO...

KRERËT E FFKsë

Vokrri e Salihu në finale

Foto: FFK

11 Korrik, 2016 @9:27

Dyshja kryesore e FFK-së, Fadil Vokrri dhe Eroll Salihu, kanë qenë...

KUJTIME

Kuqezinjtë të fundit që mposhtën kampionin

11 Korrik, 2016 @8:55

Edhe pas europianit, Shqipëria vazhdon të jetë ekipi i fundit që...

YOUNG PLAYER OF EURO

Renato, më i miri

Foto: uefa.com

11 Korrik, 2016 @8:14

Mesfushori portugez që para europianit u transferua nga Benfica te...

MBETET

Deschamps mbetet, misioni vazhdon

Foto: uefa.com

11 Korrik, 2016 @8:02

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Francës, Didier Deschamps, pas...

DITARI NR. 23 @ EURO 2016

Cristiano!

11 Korrik, 2016 @0:00

Shumica e trajnerëve të hendbollit akoma përdorin pozitën e...

TEAM OF THE EURO2016

3 portugezë te ekipi më i mirë i europianit

10 Korrik, 2016 @23:54

Sipas analistëve dhe komentatorëve të BBC-së, lojtarët në...

NGA KONFERENCA

E ardhmja e ndritur

10 Korrik, 2016 @23:52

Përzgjedhësi i Portugalisë, Fernando Santos, pas triumfit në EURO...

PORTIERI

Rekorderi Rui Patricio

10 Korrik, 2016 @23:46

Portieri i Portugalisë, Rui Patricio, është njeriu që ka...

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

11 Tetor, 2016 @15:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore...

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

8 Tetor, 2016 @11:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri...

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10 Shtator, 2016 @12:20

UEFA ka bërë të ditur përmes një njoftimi se 659 klube do të...

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Lionel Messi, fitoi çmimin e më të mirit për stinorin 2014/15 nga UEFA-ja.

18 Korrik, 2016 @14:01

UEFA sot ka bërë të ditur listën prej 10 lojtarëve që kanë...

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

15 Korrik, 2016 @15:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të...

Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016