Të gjitha lajmet

XHIRO III

Liga e femrave, orari dhe gjyqtarët

Foto: BOROZANI

Liga e femrave, orari dhe gjyqtarët

19 Tetor, 2017 @22:09

Janë publikuar orarët dhe gjyqtarët për xhiron e tretë të Ligës së femrave në basketboll.

TABELA AKTUALE - LIGA E FEMRAVE

ORARI DHE GJYQTARËT

E shtunë ora 14:00

Kalaja v Kastrioti
Gjyqtari kryesor: Xhelal Mumini
Gjyqtari U1: Astrit Kasapolli
Vëzhguesi : Vllaznim Rraci

E shtunë ora 17:00

Vëllaznimi v Pro Bet Prishtina
Gjyqtari kryesor: Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari U1: Blendi Spahija
Vëzhguesi : Mahir Spahija

E shtunë ora 19:30

Penza v Drita
Gjyqtari Kryesor: Egzon Maloku
Gjyqtari U1:Arian Thaçi
Vëzhguesi : Muhamet Munishi

E shtunë ora 20:00

Bashkimi v Trepca
Gjyqtari kryesor: Dardan Maxhuni
Gjyqtari U1: Hazir Haxha
Vëzhguesi : Bekim Aliu

E diel ora 13:00

Vushtrria v Sfera
Gjyqtari Kryesor:Artan Gashi
Gjyqtari U1: Genc Vitaku
Vëzhguesi : Bajrush Ademi

XHIRO II

Orari dhe gjyqtarët për xhiron e dytë

Foto: Arian Paçarizi / BOROZANI

19 Tetor, 2017 @21:56

Janë publikuar orari dhe gjyqtarët për ndeshjet e xhiros së dytë...

NBA

Sonte pritet të debutojnë treshja e OKC-së

19 Tetor, 2017 @20:42

Sonte me fillim nga ora 02:00 pas mesnatës në Cheseapeake Arena...

TERMINET E XHIROS IV

Ylli-Bashkimi, nesër hap xhiron IV

19 Tetor, 2017 @14:52

Janë përcaktuar terminet për xhiron e katërt të Superligës së...

ALEKSANDAR GRUEV

Gruev: Loja agresive në fillim, vendosi

BOROZANI/ A.P

19 Tetor, 2017 @14:21

Basketbollisti bullgar i Bashkimit, Aleksandar Gruev, në deklaratën...

PREDRAG MILOVIC

Trajneri i Bashkimit: Ekipi më i mirë fitoi

BOROZANI/ A.P

19 Tetor, 2017 @14:00

Trajneri i Bashkimit, Predrag Milovic, në deklaratën e tij pas...

A LETTER FROM LEGEND

Bryant këshillon Haywardin pas lëndimit të tmerrshëm

19 Tetor, 2017 @11:57

Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant, ka...

PËRMBLEDHJE E MËNGJESIT

Spurs fiton me mungesa

nba.com

19 Tetor, 2017 @10:16

San Antonio Spurs edhe pse kishte mungesa si Kawhi Leonard e Tony...

FIBA EUROPE CUP

Triumf i Prishtinës në Belgjikë

18 Tetor, 2017 @22:22

Sigal Prishtina ka shënuar fitore të madhe në nismë të FIBA...

NDESHJET E ORËS 19:00

Giroud me gërshërë sjell fitoren e Arsenalit

19 Tetor, 2017 @22:00

Arsenal ka ruajtur epitetin e ekipit perfekt në Grupin H të Europa...

XHIRO II

Orari dhe gjyqtarët për xhiron e dytë

Foto: Arian Paçarizi / BOROZANI

19 Tetor, 2017 @21:56

Janë publikuar orari dhe gjyqtarët për ndeshjet e xhiros së dytë...

NBA

Sonte pritet të debutojnë treshja e OKC-së

19 Tetor, 2017 @20:42

Sonte me fillim nga ora 02:00 pas mesnatës në Cheseapeake Arena...

DEBUTON NDAJ PARTIZANIT

Vllaznia zyrtarizon Ernest Gjokën

19 Tetor, 2017 @15:41

Skuadra e Vllaznisë ka zyrtarizuar para pak çastesh Ernest Gjokën...

TERMINET E XHIROS IV

Ylli-Bashkimi, nesër hap xhiron IV

19 Tetor, 2017 @14:52

Janë përcaktuar terminet për xhiron e katërt të Superligës së...

Të gjitha lajmet nga