Të gjitha lajmet

UEFA FUTSAL CUP

Linku për ta shikuar ndeshjen e Liburnit

Linku për ta shikuar ndeshjen e Liburnit

13 Tetor, 2017 @20:14

Me fillim nga ora 20:30, Liburni nga Gjakova ndeshet me skuadrën e Nacional Zagrebit në kuadër të UEFA Futsal Cup Main Round.

Ndeshjen mund ta shikoni drejtpërdrejt në linkun e mëposhtëm.

KUSH, ÇKA TREGOI DERI TASH?

Afati i tetorit në Bundesliga

13 Tetor, 2017 @20:05

Evropa po lodh edhe gjermanët. Hoffenheim pos që po dështon...

KOMISIONI DISIPLINOR

Munishi gjobë, Myrta suspendim

13 Tetor, 2017 @19:38

Pas lajmit që Ismet Munishi e Yll Myrta ishin pjesë e disiplinores...

SHQIP NË BOTË

Vedat Muriqi i shënon Besiktasit

13 Tetor, 2017 @19:19

Në takimin që po zhvillohet momentalisht mes Genclebirligit dhe...

KOSOVA U17

Kosova U17 mposhtet nga Uellsi

13 Tetor, 2017 @19:07

Pas humbjes nga Holanda në ndeshjen e parë, sot përfaqësuesja e...

KUSH, ÇKA TREGOI DERI TASH?

Afati i tetorit në Eredivise

13 Tetor, 2017 @19:00

Dy kosovarët deri tani kanë qenë të jashtëzakonshëm këtë...

MAIN ROUND

Liburni sonte zhvillon ndeshjen e dytë

13 Tetor, 2017 @15:17

Pas fitores ndaj kampionit francez dje, sonte Liburni zhvillon...

UEFA CORE PROGRAM

Tre gjyqtarë nga Kosova diplomojnë në UEFA Core

19 Tetor, 2017 @8:35

Visar Kastrati, Granit Hyseni dhe Elvis Bicaj janë paisur me...

UEFA FUTSAL CUP - MAIN ROUND

Liburni e mbyll me disfatë

15 Tetor, 2017 @20:03

Pas eliminimit pas humbjes së pësuar nga skuadra e Nacional...

UEFA FUTSAL CUP MAIN ROUND

Liburni mposhtet dhe eliminohet nga ‘Main Round’

13 Tetor, 2017 @21:56

Pas fitores në duelin e parë ndaj kampionit të Francës mbrëmë,...

MAIN ROUND

Liburni sonte zhvillon ndeshjen e dytë

13 Tetor, 2017 @15:17

Pas fitores ndaj kampionit francez dje, sonte Liburni zhvillon...

UEFA FUTSAL MAIN ROUND

Liburni debuton me fitore në Main Round

Foto: FC Liburn Gjakovë

12 Tetor, 2017 @19:26

Në takimin e parë në kuadër të UEFA Futsal Main Round, Liburni...

Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga