Të gjitha lajmet

PRIZREN

Liria kërkon trajner me konkurs!

BOROZANI/D.S.

Liria kërkon trajner me konkurs!

20 Korrik, 2015 @11:48

Skuadra e Lirisë nga Prizreni në vlugun e organizimeve para stinorit të ri të Superligës, nuk ka harruar as të rinjtë. 

Ata kanë shpallur konkurs publik ku kërkojnë koordinator të shkollës së futbollit dhe trajner për këtë shkollë. 

Për të parë kushtet e konkursit, klikoni këtu

XHENOVË

Prezentohet Ujkani

20 Korrik, 2015 @9:51

Samir Ujkani, ish portier i kombëtares shqiptare dhe portier i...

BARCELONA

Arda dhe Vidal, s’lëvizin

20 Korrik, 2015 @9:46

Arda Turan dhe Aleix Vidal, dy përforcimet e Barcelonës të afatit...

MIQËSORE

Anderlecht i Hasit, i fortë për Lazion!

Foto: Anderlecht Official

19 Korrik, 2015 @20:10

Anderlecht, që drejtohet nga gjakovari Besnik Hasi, ka arritur të...

MEDIA

Gomez afër Besiktasit

19 Korrik, 2015 @20:06

Sulmuesi aktual i Fiorentinës pritet të kalojë te Besiktas,...

PJESA E PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

S’ka epërsi, as pas pjesës së parë

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:27

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bashkimit dhe Sigal...

ÇEREKU I PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

Baraz, pas 10 minutash

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:15

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes në Prizren. Dueli...

PALESTRA MBUSHET

S’ka vend të lirë në Sezai Surroi

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:00

Ndeshja ka filluar, ndërsa pamjet e para nga Sezai Surroi tregojnë...

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Bashkimi-Prishtina

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:53

Trajneri i Bashkimit, Dragan Radovic, dhe ai i Prishtinës, Andin...

NGA PALESTRA

Kthehen Arpagjik’t

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:49

Ka filluar festa para lojës në Prizren, derisa tifozët e ekipit,...

Të gjitha lajmet nga