Të gjitha lajmet

PRIZREN

Liria nënshkruan zyrtarisht me Aguirren

Liria nënshkruan zyrtarisht me Aguirren

28 Korrik, 2015 @18:20

Jose Giorginho Aguirre, prej sot është lojtar i ri i Lirisë së Prizrenit edhe zyrtarisht. Uruguajani ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me klubin bardhezi nga Prizreni dhe pritet të bart lojën e Lirisë në stinorin e ri në Superligë. 

Në prani të menaxherit Rijat Shala dhe anëtarit të klubit, Erxhan Dana, Aguirre ka vënë nënshkrimin e tij te klubi bardhezi nga Prizreni, që do të nis stinorin në Përparim Thaçi ndaj Drenicës. 

MADRID

Rikthimi i shpejtë

REUTERS/Arkiv

28 Korrik, 2015 @13:53

Mbrojtësi brazilian i blerë stinorin e kaluar nga Chelsea, Felipe...

MUNCHEN

Bayern prezenton Vidalin

REUTERS/Arkiv

28 Korrik, 2015 @13:50

Arturo Vidal tashmë edhe zyrtarisht pritet të prezentohet si lojtar...

DRENAS

Berisha largohet nga kampioni

28 Korrik, 2015 @12:13

Mesfushori me tipare sulmuese, Elhami Berisha, është larguar nga...

VLORË

Nexhipi prezentohet

28 Korrik, 2015 @11:33

Nderim Nexhipi, mesfushori me tipare ofanzive është prezentuar...

PJESA E PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

S’ka epërsi, as pas pjesës së parë

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:27

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bashkimit dhe Sigal...

ÇEREKU I PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

Baraz, pas 10 minutash

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:15

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes në Prizren. Dueli...

PALESTRA MBUSHET

S’ka vend të lirë në Sezai Surroi

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:00

Ndeshja ka filluar, ndërsa pamjet e para nga Sezai Surroi tregojnë...

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Bashkimi-Prishtina

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:53

Trajneri i Bashkimit, Dragan Radovic, dhe ai i Prishtinës, Andin...

NGA PALESTRA

Kthehen Arpagjik’t

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:49

Ka filluar festa para lojës në Prizren, derisa tifozët e ekipit,...

Të gjitha lajmet nga