Të gjitha lajmet

I HUAJI I RADHËS

Liria sjell portierin meksikan

Foto: liriafc.com

Liria sjell portierin meksikan

10 Gusht, 2015 @17:38

Meksikani Marcos Bernal Berlanga, është portier i ri i Lirisë së Prizrenit, ka bërë të ditur faqja zyrtare e ekipit prizrenas sot. 

Berlanga 22 vjeç, 182 centimetra i gjatë së fundi ka luajtur në elitën e futbollit të Maltës, ku ka mbrojtur portën e ekipit të Mostës

Njeriu që po mirret me përforcimet nga jashtë te Liria, Rijat Shala, ka bërë të ditur me këtë rast se do të sjell edhe një sulmes në Prizren, por nuk ka bërë të ditur emrin e lojtarit. 

Ky është përforcimi i tretë i huaj i Lirisë këtë stinor pas italianit, Mattia Picco dhe uruguajanit, Jose Aguirre

SPONZORI

FFK vazhdon me RBKO

Foto: FFK

10 Gusht, 2015 @17:33

FFK në konferencën e sotme për shtyp ka bërë të ditur se ka...

ULTIMATUM

Real me ultimatum drejt Unitedit

10 Gusht, 2015 @14:25

Real Madrid i ka dërguar një ultimatum Manchester Unitedit sot,...

SHAQ'ATTACK

Shaqiri para Stoke Cityt

10 Gusht, 2015 @12:40

Mesfushori zviceran me origjinë kosovare, Xherdan Shaqiri, është...

TEAM OF THE WEEK

Ekipi i javës në Premiership

10 Gusht, 2015 @12:27

Faqja futbollistike, Goal.com, ka bërë përzgjedhjen e 11-shes së...

PJESA E PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

S’ka epërsi, as pas pjesës së parë

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:27

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bashkimit dhe Sigal...

ÇEREKU I PARË: BASHKIMI-PRISHTINA

Baraz, pas 10 minutash

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:15

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes në Prizren. Dueli...

PALESTRA MBUSHET

S’ka vend të lirë në Sezai Surroi

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @20:00

Ndeshja ka filluar, ndërsa pamjet e para nga Sezai Surroi tregojnë...

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Bashkimi-Prishtina

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:53

Trajneri i Bashkimit, Dragan Radovic, dhe ai i Prishtinës, Andin...

NGA PALESTRA

Kthehen Arpagjik’t

BOROZANI/ G. P.

23 Maj, 2018 @19:49

Ka filluar festa para lojës në Prizren, derisa tifozët e ekipit,...

Të gjitha lajmet nga