Të gjitha lajmet

BIBL

Livestream: Sigal Prishtina - Beroe

Foto: Facebook/ KB Prishtina

Livestream: Sigal Prishtina - Beroe

10 Janar, 2017 @18:37

Ndeshjen Sigal Prishtina - Beroe, mund ta shikoni në webfaqen Sportmedia.tv dhe në Supersport.

ELIVSI DUSHA

Dusha nënshkruan me Plymouth Raiders

10 Janar, 2017 @15:21

Reprezentuesi i Shqipërisë dhe ish basketbollisti i Sigal...

ALL STAR TURKEY

Kenan Sipahi në garë për shkathtësi

10 Janar, 2017 @14:56

Basketbollisti kosovar, Kenan Sipahi, do të merr pjesë në All...

SIGAL PRISHTINA MATCHES

Maratonë e Prishtinës për një javë

10 Janar, 2017 @13:51

Basketbollistët e Sigal Prishtinës do të zhvillojnë një...

PARA NDESHJES NË MINATORI

Derbi kosovar në BIBL, pasnesër

Pamje nga ndeshja Peja-Trepça e këtij stinori, zhvilluar në Superligë/ Foto: KB Peja/ Korniza

9 Janar, 2017 @21:37

Dueli i parë ndërmjet Trepçës dhe Pejës në gara ndërkombëtare...

SIGAL PRISHTINA

Kampioni përgatitet për të hapur vitin 2017

Pamje nga stërvitjet e sotme të KB Prishtinës/ Foto: KB Prishtina Official Facebook

9 Janar, 2017 @21:07

Kampionja e Ligës Ballkanike, Sigal Prishtina, ka kryer përgatitjet...

CP3

Lojtari i dhjetë me mbi 8 mijë asistime

9 Janar, 2017 @11:02

Dirigjenti i Los Angeles Clippersit, Chris Paul, në ndeshjen kundër...

NË PRISHTINË

Prishtina i ofron Calvanit kontratë 2 vjeçare

8 Janar, 2017 @16:00

Skuadra kampione e Kosovës dhe e ligës ballkanike, Sigal Prishtina,...

NË PRIZREN

Bashkimi paralajmëron përforcimin e radhës

BOROZANI/A. Paçarizi

8 Janar, 2017 @15:26

Skuadra e Bashkimit pas përforcimit me basketbollistin malazias,...

KONFERENCA LINDORE

Bulls mposht Toronton në vazhdime

8 Janar, 2017 @10:50

Demat e Chicagos arritën ta mposhtin njërën ndër skuadrat e forta...

MUHAREM VUGDALIC

Ish-trajneri i Bashkimit, trajner i Ibrit

BOROZANI/E. D./ Arkiv

22 Nëntor, 2017 @5:02

Trajneri i dikurshëm i Bashkimit të Prizrenit, Muharem Vugdalic,...

DUELI I RADHËS

Shtyhet, Bashkimi - Ibri

BOROZANI/ A. P.

14 Nëntor, 2017 @12:15

Ndeshja ndërmjet Bashkimit dhe Ibrit të Rozhajës në kuadër të...

TIRANA - LEVSKI

Fitore dramatike për kreun e tabelës

9 Nëntor, 2017 @20:12

Pas asaj ndaj Kumanovës pak ditë më parë, edhe fitorja e sontme e...

NË TIRANË

Tirana shton edhe një amerikan në skuadër

8 Nëntor, 2017 @22:30

Faqja zyrtar e Ligës Ballkanike ka bërë të ditur se ekipi i...

BASHKIMI - LEVSKI

Bashkimi shënon fitoren e parë në BIBL

BOROZANI/ A. P.

7 Nëntor, 2017 @21:10

Vjen fitorja e parë e Bashkimit në BIBL sivjet! Pas 2 humbjeve me...

Të gjitha lajmet nga Balkan League