Të gjitha lajmet

MERKATO

Llapi përforcohet me futbollistin kolumbian

Llapi përforcohet me futbollistin kolumbian

24 Nëntor, 2016 @18:52

Përmes një komunikimi në faqen e Facebookut, klubi i Llapit ka njoftuar opinionin me përforcimin më të ri.

Bëhet fjalë për kolumbianin Martinez Martinez, i cili u zyrtarizua sot si lojtar i skuadrës nga Podujeva.

Momentalisht Llapi gjendet në pozitën e tretë në tabelën e Superligës dhe është në luftë për titullin kampion.

TABELA SUPERLIGA

TE UNITED

Mkhitaryan mund të nis sot

24 Nëntor, 2016 @15:55

Njeriu që kushtoi mbi 30 milionë euro nuk po gjen vend te ekipi i...

STATS

MSN me statistika të frikshme!

24 Nëntor, 2016 @13:17

Ashtu si në 2 sezonet e kaluara, edhe në këtë sezon treshja e...

SANTIAGO BERNABEU

4 muaj pa Gareth Bale!

24 Nëntor, 2016 @12:59

U mendua se lëndimi i tij nuk do të ishte edhe aq serioz, mirëpo...

ZYRTARISHT

Pensionohet Steven Gerrard

24 Nëntor, 2016 @12:39

Pasi që përfundoi sezoni për skuadrën e tij LA Galaxy në ligën...

FIFA RANKING TOP 10

Argjentina s’lëviz nga kreu

Foto: AFA

24 Nëntor, 2016 @11:15

Argjentina është numri një i botës në futboll ende, sipas...

FIFA RANKING

Shqipëria humb dy pozita

24 Nëntor, 2016 @11:06

Pas humbjes 0-3 nga Izraeli së fundi në kuadër të kualifikimeve...

FIFA RANKING

Kosova bie për një pozitë

24 Nëntor, 2016 @10:59

Përfaqësuesja e Kosovës pas humbjes nga Turqia në kuadër të...

STATS

Nata e barazimeve!

23 Nëntor, 2016 @23:22

Për herë të parë sivjet, në një natë të Champions Leagues...

DREJT 1/8

Atletico perfekte!

23 Nëntor, 2016 @23:07

Pas 5 xhirove, vetëm një skuadër ka rekord perfekt, me 5 fitore...

OLD TRAFFORD

Zyrtare: Zlatan dhe United, shkëputet kontrata

22 Mars, 2018 @21:04

Përmes një postimi zyrtar, Manchester United ka njoftuar...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Super Kosova U21, fiton dhe ngjitet në tabelë

Foto: BOROZANI

22 Mars, 2018 @20:49

Vazhdojnë paraqitjet e shkëlqyeshme të Kosovës U21! Në takimin...

PËRFAQËSUESJA

Bernard Challandes: Dua të krijoj mentalitet fitues

Foto: FFK

22 Mars, 2018 @18:13

Pas stërvitjes së parë me skuadrën, Bernard Challandes,...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Kosova U21 vs. Azerbejxhani U21, formacionet startuese

22 Mars, 2018 @18:10

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Kosovës...

KOSOVA U21 - AZERBEJXHANI U21

Ku mund ta shikoni ndeshjen e Kosovës U21?

22 Mars, 2018 @17:33

Sonte me fillim nga ora 19:00, Kosova U21 luan ndaj Azerbejxhanit U21...

Të gjitha lajmet nga