Të gjitha lajmet

PASQYRA

Mediat italiane: Kujdes Hasanin e Ibraimin

Foto: kfshkendija.com

Mediat italiane: Kujdes Hasanin e Ibraimin

4 Gusht, 2017 @15:27

Me t’i rënë Shkëndija në short Milanit, mediat italiane kanë filluar t’i paraqesin futbollistët e ekipit të Shkëndisë opinionit, ndërsa theks i veçantë i është vënë kapitenit Ferhan Hasani dhe sulmuesit Besart Ibraimi.

Derisa për Ibraimin shkruhet se ka qenë pjesë e Schalkes, për Hasanin ka fjalë të mëdha, kur dihet që kapiteni i shënoi Gigi Buffonit në ndeshjen Italia-Maqedonia.

Shkëndija në Play-Off të Europa Ligës do të ndeshet me gjigandin italian, Milan.

 

OPINION

Parashikimi i stinorit në Ligue 1

4 Gusht, 2017 @15:09

Carlo Ancelotti ka një sozie në Ligue1. Unai Emery! Pas Ancelotti...

DEKLAROHET MONTELLA

Montella: S’i njoh, por do të mësojë për ta

4 Gusht, 2017 @14:45

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka komentuar rivalin e radhës...

MILIONAT

Duelet në miliona euro

4 Gusht, 2017 @14:10

Faqja gjermane e specializuar për llogaritje të transfereve të...

EUROPA LEAGUE PLAY-OFF

Shorti i plotë i Europa League

4 Gusht, 2017 @13:29

Pas shortit të Champions Leagues, në Nyon të Zvicrës u mbajt edhe...

SHKËNDIJA - MILAN

Konfirmohet stadiumi për ndeshjen Shkëndija - Milan

4 Gusht, 2017 @13:27

Menjëherë pas shortit të Europa Leagues, ku u vendos që...

EUROPA LEAGUE

Skënderbeu kupton kundërshtarin

4 Gusht, 2017 @13:16

Pasi e arriti fazën Play-Off mbrëmë pas triumfit ndaj Mlada...

EUROPA LEAGUE

Shkëndija ndaj 7 herë kampionit evropian

4 Gusht, 2017 @13:10

Shorti i mbajtur sot në Nyon të Zvicrës ka vendosur që Shkëndija...

CHAMPIONS LEAGUE PLAY-OFF

Olympiacosi i Hasit takohet me Rijekën

4 Gusht, 2017 @12:54

Në shortin e mbajtur sot, kundërshtarin për fazën Play-Off të...

CHAMPIONS LEAGUE PLAY-OFF

Kuptohet shorti i fazës Play-Off

4 Gusht, 2017 @12:07

Në Nyon të Zvicrës sot është mbajtur shorti i fazës Play Off...

PARIS

Neymar ateron në Paris

4 Gusht, 2017 @11:45

Pas zyrtarizimit dhe kompletimit të transferimit, pak minuta më...

DEKLAROHET MONTELLA

Montella: S’i njoh, por do të mësojë për ta

4 Gusht, 2017 @14:45

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka komentuar rivalin e radhës...

EUROPA LEAGUE PLAY-OFF

Shorti i plotë i Europa League

4 Gusht, 2017 @13:29

Pas shortit të Champions Leagues, në Nyon të Zvicrës u mbajt edhe...

SHKËNDIJA - MILAN

Konfirmohet stadiumi për ndeshjen Shkëndija - Milan

4 Gusht, 2017 @13:27

Menjëherë pas shortit të Europa Leagues, ku u vendos që...

EUROPA LEAGUE

Skënderbeu kupton kundërshtarin

4 Gusht, 2017 @13:16

Pasi e arriti fazën Play-Off mbrëmë pas triumfit ndaj Mlada...

EUROPA LEAGUE

Shkëndija ndaj 7 herë kampionit evropian

4 Gusht, 2017 @13:10

Shorti i mbajtur sot në Nyon të Zvicrës ka vendosur që Shkëndija...

Të gjitha lajmet nga Europa League