Të gjitha lajmet

AGON MEHMETI

Mehmeti në stërvitjen e parë me Gençlerbirligin

Mehmeti në stërvitjen e parë me Gençlerbirligin

10 Janar, 2017 @18:18

Sulmuesi kosovar, Agon Mehmeti, sot ka zhvilluar seancën e parë stërvitore me skuadrën e tij të re, Gençlerbirligi.

Mehmeti ishte prezentuar dje si përforcim i ri i skuadrës turke, në të cilën luan edhe sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi.

RUSSIAN FOOTBALL NEWS

Bernard Berisha, ndër 50 më të mirët në Rusi

10 Janar, 2017 @18:11

Mesfushori ofansiv i Kosovës, Bernard Berisha, është përfshirë...

TRANSFER

Nga Bayerni te Schalke

10 Janar, 2017 @17:50

Mbrojtësi gjerman i Bayern Munchenit, Holger Badstuber, në pjesën...

PETER CROUCH

Crouch vazhdon me Stoke Cityn

10 Janar, 2017 @11:54

Sulmuesi shtatëgjatë, Peter Crouch, ka vazhduar kontratën me...

FIFA WORLD CUP

Kampionati Botëror, prej 32 në 48 pjesëmarrës

REUTERS/ Arkiv

10 Janar, 2017 @11:17

Kupa e Botës prej vitit 2026 do të ketë 48 përfaqësuese...

EFL CUP

Mesjava me gjysmëfinalet e Kupës

10 Janar, 2017 @10:18

Pas fundjavës me FA Cup, mesjava në Angli vazhdon me gjysmëfinalet...

MARTIN ODEGAARD

Odegaard huazohet në Eredivisie

10 Janar, 2017 @8:55

Talenti i madh norvegjez i blerë nga Real Madridi vite më parë,...

ÇMIMET NGA FIFA

Publikohen votat e De Biasit

9 Janar, 2017 @22:14

Pas mbrëmjes ‘gala’ ku FIFA i dhuroi çmimet për më të mirët e...

FA CUP

Arsenal, Chelsea, Man Utd mësojnë rivalët e raundit IV

9 Janar, 2017 @20:52

Favoritët e Premier Ligës kanë mësuar rivalët e rrethit të...

OLIVIER GIROUD

Para nënshkrimit të kontratës

9 Janar, 2017 @20:33

Ylli i sulmit të Arsenalit, Olivier Giroud, ka bërë të ditur se...

The Best FIFA Men’s Playe

Cristiano Ronaldo, më i miri i vitit nga FIFA

9 Janar, 2017 @19:56

FIFA ka shpallur futbollistin më të mirë për vitin 2016. Në...

ALBIAN AJETI

Java e tretë rresht me gol për Albian Ajetin

18 Shkurt, 2017 @22:05

Sulmuesi i talentuar, Albian Ajeti, është në top formë dhe këtë...

MAVRAJ v ABRASHI

Mavraj e Abrashi ndajnë pikë

18 Shkurt, 2017 @20:50

Dy futbollistët e kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj dhe Amir...

CELINA v ZENELI

Celina, fitues në duel me Zenelin

Borozani Design

18 Shkurt, 2017 @20:32

Java e XXIII në kampionatin holandez i ka ballafaquar dy...

MLS

Tre shqiptarët e MLS-së

15 Shkurt, 2017 @20:36

Kampionatit të futbollit në SHBA, sivjet do të ketë numër rekord...

GALATASARAY

Igor Tudor merr timonin e Galatasarayit

15 Shkurt, 2017 @11:25

Trajneri kroat, Igor Tudor, është emëruar kryetrajner i ri i...

Të gjitha lajmet nga International