Të gjitha lajmet

ADNAN JANUZAJ

Mund të kthehet në Premier Ligë

Mund të kthehet në Premier Ligë

18 Korrik, 2018 @23:04

Mesfushori i krahut te Real Sociedadi, Adnan Januzaj, mund të kthehet në Premier Ligë, ka bërë të ditur The Mail sot.

Januzaj 23 vjeç që erdhi te ekipi bask nga Manchester Unitedi në stinorin e kaluar për 11 milionë euro, po kërkohet nga Evertoni.

Njejtë ka shkruar edhe Het Nieuwsblad belg, që ka theksuar se Evertoni është optimist për të arritur një marrëveshje me Sociedadin për shërbimet e Januzajt.

Januzaj me 23 vjet ka paraqitje në dy Kampionate Botërore me Belgjikën. Ai në Botërorin Rusia 2018 ka shënuar gol në fitoren e Belgjikës ndaj Anglisë 1-0. Belgjika e Januzajt ka shkruar historinë e vendit në Botërore, duke përfunduar e treta për herë të parë në histori të vendit.

EMIN BAJRAMI

Pas një dekade lë Hajvalinë

18 Korrik, 2018 @22:57

Trajneri i deritashëm i Hajvalisë, Emin Bajrami, duke falenderuar...

DREJT LARGIMIT?

Kapiteni i Milanit në shitje

Foto: acmilan.com

18 Korrik, 2018 @22:52

Raportet nga mediat italiane thonë se Milan është i gatshëm ta...

NEROAZZURI

Inter mposhtet dhe humb Nainggolanin

18 Korrik, 2018 @22:46

Skuadra e Interit nuk ka kaluar mirë në miqësoren e sotme të...

KTHEHET LEGJENDA

Zola në Chelsea

Foto: chelseafc.com

18 Korrik, 2018 @22:26

Legjenda e dikurshme e futbollit italian dhe e Chelseat, Gianfranco...

MUNGON

Ylli i Liverpoolit do të mungojë tërë stinorin 18/19

18 Korrik, 2018 @20:00

Mesfushori i Liverpoolit dhe i Anglisë, Alex Oxlade-Chamberlain...

FIFA RANKING

Nesër FIFA zbardh listën me kalkulimin e ri

Foto: fifa/fb

18 Korrik, 2018 @17:21

Lista e re e renditjes mujore të FIFAs dhe e para pas Botërorit...

JEFFERSON LOPES

Ish lojtari i Kukësit, në Gjilan

18 Korrik, 2018 @16:27

Mesfushori i dikurshëm i Kukësit, Jefferson Lopes, është bërë...

ALISSON

Liverpool thyen rekordin botëror për transferin e portierit

18 Korrik, 2018 @14:31

Ekipi anglez, Liverpool ka rënë dakord me ekipin italian, Roma,...

SISTEMI DIGJITAL I GARAVE

FFK thërret administratorët e klubeve

Foto: FFK

18 Korrik, 2018 @13:34

Me qëllim të implementimin të sistemit digjital të garave, FFK...

VIDEO

Punimet vazhdojnë te Arena Kombëtare

18 Korrik, 2018 @13:25

Fedarata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka publikuar videon e re ku...

KTHEHET LEGJENDA

Zola në Chelsea

Foto: chelseafc.com

18 Korrik, 2018 @22:26

Legjenda e dikurshme e futbollit italian dhe e Chelseat, Gianfranco...

MUNGON

Ylli i Liverpoolit do të mungojë tërë stinorin 18/19

18 Korrik, 2018 @20:00

Mesfushori i Liverpoolit dhe i Anglisë, Alex Oxlade-Chamberlain...

ALISSON

Liverpool thyen rekordin botëror për transferin e portierit

18 Korrik, 2018 @14:31

Ekipi anglez, Liverpool ka rënë dakord me ekipin italian, Roma,...

THIERRY HENRY

Lë TV-në, fokusohet për trajner

16 Korrik, 2018 @21:19

Sulmuesi legjendar i Francës dhe i Arsenalit e Barcelonës, Thierry...

GONZALO HIGUAIN

Ramadani po e çon drejt Premier Ligës

16 Korrik, 2018 @14:58

Juventus mund të përfitojë 60 milionë euro nga transferimi i...

Të gjitha lajmet nga Premier League