Të gjitha lajmet

FLAMURTARI - VËLLAZNIMI

Ndërpritet ndeshja Flamurtari - Vëllaznimi

Ndërpritet ndeshja Flamurtari - Vëllaznimi

20 Tetor, 2017 @16:33

Flamurtari
Vëllaznimi
Flamurtari 1 : 1 Vëllaznimi
Mërgim Boshnjaku 11' Altik Muhaxhiri 88'

NDESHJA U NDËRPRE NË MINUTËN 90'

Vëllaznimi ka barazuar rezultatin në minutën e 88’ të ndeshjes ndaj Flamurtarit sot në “Xhemajl Ibishi” të Prishtinës, 1-1.

Pas këtij barazimi tifozët vendas hynë në fushë për të sulmuar ekspeditën mysafire me ç‘rast u ndërpre ndeshja nga referi.

Pritet që FFK të vendos për fatin e këtij takimi.

DRENICA - FERONIKELI

Derbi i Drenicës përfundon pa gola

20 Tetor, 2017 @16:29

Derbi i Drenicës përfundoi ashtu si filloi ndeshja. Drenica dhe...

LIRIA - LLAPI

Lideri deklasohet në Prizren

20 Tetor, 2017 @16:12

Në takimin mes Lirisë dhe Llapit në Prizren, fituese doli skuadra...

DRITA - TREPÇA 89

Pa fitues në Gjilan, Rexhepi shpëton Dritën

20 Tetor, 2017 @16:06

Pa fitues është mbyllur ndeshja mes Dritës dhe Trepçës ‘89 në...

PARA NDESHJES DRENICA - FERONIKELI

Derbi i Drenicës në “Bajram Aliu”

BOROZANI/ ARKIV

20 Tetor, 2017 @11:26

Me fillim nga ora 14:00, sot në “Bajram Aliu” të Skenderajit...

FIBA EUROPE CUP

Prishtina vs. Khimik, dy ndeshjet në Prishtinë

23 Tetor, 2017 @18:21

Pas fitores në ndeshjen e parë në Belgjikë, Prishtina aventurën...

KOMISIONI DISCIPLINOR

Dënohet edhe Samir Sahiti

23 Tetor, 2017 @18:02

Përveç klubit të Flamurtarit, nga FFK-ja është shqiptuar një...

KOMISIONI

FFK shqipton dënimin për Flamurtarin

Borozani/Arkiv

23 Tetor, 2017 @17:56

Pas vendimit që Vëllaznimi e fiton me rezultat 0-3 në tavolinë...

LIGA E PARË

Vëllaznimi mposht Megasportsin

23 Tetor, 2017 @15:49

Pas humbjes së thellë kundër Kalasë, Vëllaznimi kësaj radhe...

ATLANTA HAWKS

Në listën e të lënduarve shtohet edhe Schröder

Dennis Schröder, në momentin kur u lëndua/ Foto: nba.com

23 Tetor, 2017 @15:33

Stinori 2017/18 në NBA, më shumë po flitet për lojtarët që po...

Të gjitha lajmet nga