Të gjitha lajmet

CHAMPIONS LEAGUE

Ndeshjet kthyese të raundit II në Champions League nesër

Ndeshjet kthyese të raundit II në Champions League nesër

17 Korrik, 2017 @11:45

Nesër do të luhen 7 duele të raundit II kualifikues në Champions League.

Ndërsa programi dhe rezultatet e ndeshjeve të para janë kështu:

Astana - Spartaks, 16:00 (1-0)

Alashkert - BATE Borisov, 18:00 (1-1)

Vardar - Malmo, 18:00, (1-1)

Samtredia - Qarabag, 19:00 (0-5)

The New Saints - Rijeka, 19:00 (0-2)

Vikingur - Hafnarfjordur, 19:00 (1-1)

Buduçnost - Partizan, 20:45 (0-2)

NË OBILIQ

Prishtina nis fazën e dytë përgatitore

17 Korrik, 2017 @10:06

Pas stinorit ku u bë nënkampion, debutimit në arenën...

PREJ PRIZRENIT

Liria merr rrugë për Ohër

17 Korrik, 2017 @8:10

Faza e dytë përgatitore për Lirinë e Prizrenit nis prej sot, kur...

MIQËSORE: DRITA-VLLAZNIA

Shabani bën dallimin në miqësore

Foto: Drita FC/ facebook

16 Korrik, 2017 @19:40

Lojtari i ardhur së fundit te Drita nga Feronikeli, Bujar Shabani,...

TRANSFER

Burim Sadiku kalon te Vushtrria

BOROZANI/ Arian Paçarizi

16 Korrik, 2017 @17:58

Gardiani i deritashëm i Drenicës, Burim Sadiku, përmes një...

ANALIZAT VERORE

Vera te Manchester City

15 Korrik, 2017 @22:52

Disa transferime të hershme për të hequr gajlet më pak të...

TE KAMPIONI

Chelsea zyrtarizon Bakayokon

chelsea/ facebook

15 Korrik, 2017 @17:27

Pak më parë, kampioni i Anglisë Chelsea, e zyrtarizoi mesfushorin...

ROSSONERI

Milan zyrtarizon përforcimin e radhës

acmilan/ facebook

15 Korrik, 2017 @17:08

Gjigandi italian, Milan, nuk po ndalet me përforcime. Transferimi...

PORTO - LIVERPOOL

Super Liverpool, në çerekfinale me goleadë

Foto: Squawka

14 Shkurt, 2018 @22:49

Vazhdojnë mbrëmjet e mira për skuadrat angleze në Evropë. Pas...

REAL MADRID - PSG

Kampioni tregon forcën, shkon në Francë me epërsi

14 Shkurt, 2018 @22:38

Me fitoren e Real Madridit është mbyllur dueli i parë i 1/8 së...

PORTO - LIVERPOOL

Porto vs. Liverpool, formacionet zyrtare

Foto: FC Porto

14 Shkurt, 2018 @19:42

Me fillim nga ora 20:45, Porto e Liverpooli takohen në Lisbonë....

REAL MADRID - PSG

Real Madrid vs. PSG, formacionet zyrtare

14 Shkurt, 2018 @19:37

Pak para ndeshjes janë publikuar formacionet zyrtare të Realit dhe...

11-SHET E MUNDSHME

Nesër mbrëma superdueli

Fotot: uefa.com

13 Shkurt, 2018 @23:03

Pas dueleve të sontme në Ligën e Kampionëve ndërmjet Baselit me...

Të gjitha lajmet nga Champions League