Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Nelson Semedo te Barcelona

facebook.com/fcbarcelona/

Nelson Semedo te Barcelona

15 Korrik, 2017 @12:49

Nelson Semedo te Barcelona

Mbrojtësi i djathtë i deridjeshëm i Benficës, Nelson Semedo, është zyrtarizuar si lojtar i ri i Barcelonës dje.

I lindur në Lisbonë të Portugalisë, Semedo 23 vjeç, ka qenë lojtar i rëndësishëm i Benficës dhe me 31 ndeshje në stinorin e kaluar në Primeira Division ka bindur drejtuesit e Barcelonës që të paguajnë 30 + 5 milionë euro për shërbimet e tij.

MEDIA

Bakayoko kryen testet mjekësore te Chelsea

15 Korrik, 2017 @12:39

Mesfushori i Monacos, Tiemoue Bakayoko, është shumë afër kalimit...

JOSE MOURINHO

Ibra mund të transferohet përsëri të United

15 Korrik, 2017 @11:03

Strategu portugez trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, me...

NË DRENAS

Feronikeli prezenton trajnerin dhe përforcimet

15 Korrik, 2017 @10:15

Përmes një konference për shtyp të organizuar dje pasdite në...

ANALIZAT VERORE

Vera te Tottenham Hotspurs

15 Korrik, 2017 @9:35

Spurs luajnë futbollin më të bukur ndoshta në ishull. Për më...

ANALIZAT VERORE

Vera te Bayern

14 Korrik, 2017 @22:23

E vetmja gjë që ka bërë Ancelotti ndryshe nga paraardhësi i tij...

PREJ GJILANIT

Arbios Thaçi i kthehet Drenicës

14 Korrik, 2017 @19:59

Futbollisti i deritashëm i Gjilanit, Arbios Thaçi, i është kthyer...

LIRIA - ONIX

Zeka debuton me gol te Liria

BOROZANI/ Arkiv

14 Korrik, 2017 @19:51

Liria ka shënuar fitore në miqësoren e parë të drejtuar nga...

ZYRTARE

Walker me rekord te City

manchestercity/ facebook

14 Korrik, 2017 @17:16

Mbrojtësi anësor i deritashëm i Tottenhamit, Kyle Walker, u...

TRANSFER

Lauren Ismailaj te Drita

14 Korrik, 2017 @16:51

Skuadra gjilanase Drita, e përforcoi ekipën me lojtarin e...

ADNAN JANUZAJ

Sociedad blen Januzajn

12 Korrik, 2017 @7:53

Ekipi spanjoll, Real Sociedad, ka bërë ofertë prej 9.8 milionë...

MARIANO FERREIRA

Mariano lë Sevillën për Galatasarayin

12 Korrik, 2017 @7:48

Për krahun e djathtë të Sevillës, Mariano Ferreira, Galatasaray...

JAMES RODRIGUEZ

Zyrtare: James te Bayern

11 Korrik, 2017 @12:41

Derisa emri i tij përflitej si një kalim i mundshëm në Premier...

I TALENTUARI

Real Madrid konfirmon talentin Theo Hernandez

Theo Hernandez, me 19 vjet siguroi kontratë nga kampioni i Europës dhe Spanjës, Real Madrid.

6 Korrik, 2017 @12:20

Real Madrid ka paguar 30 milionë euro në arkën e Atletico Madridit...

SOCIAL

Sa fiton Ronaldo prej Instagramit?

5 Korrik, 2017 @13:12

Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, shpesh shihet duke...

Të gjitha lajmet nga La Liga