Të gjitha lajmet

FERONIKELI

Nikli nis përgatitjet nesër

Nikli nis përgatitjet nesër

3 Janar, 2017 @17:40

Kampioni në fuqi, Feronikeli, nga nesër do t’i fillojë përgatitjet për stinorin pranveror.

Skuadra nga Drenasi do ta ketë nesër grumbullimin e parë, në të cilin pritet të jenë prezent edhe dy përforcimet e reja, Yll Hoxha dhe Faton Maloku.

Feronikeli pjesën vjeshtore të Superligës e përfundoi në pozitën e katërt në tabelë.

SUPERLIGA

‘89shi me përforcim të huaj

3 Janar, 2017 @12:00

Përmes një konfirmimi në faqen e Facebookut, klubi i Trepçës ‘89...

STATS

Mourinho kalon Van Gaalin e Moyesin

3 Janar, 2017 @11:47

Pas fitores së djeshme ndaj West Hamit, Jose Mourinho ka arritur...

NIGERIANI MIKEL

John Obi Mikel në La Liga

3 Janar, 2017 @8:53

Mesfushori nigerian i Chelseat, të cilit i skadon kontrata këtë...

NIKOLA KALINIC

Fiorentina i jep afat ekipit kinez

3 Janar, 2017 @8:41

Skuadra nga Firenca, Fiorentina, i ka dhënë afat 15 ditësh ekipit...

JUAN ITURBE

Iturbe kalon te Torino

3 Janar, 2017 @8:32

Argjentinasi Juan Iturbe është vetëm pranë zyrtarizimit si huazim...

DAILY STAR

United refuzon ofertën e Evertonit

3 Janar, 2017 @1:02

Daily Star në numrin e sotëm ka bërë të ditur se Manchester...

THE SUN

Boshnjaku zëvendësim i Cazorlas!!!

3 Janar, 2017 @0:59

E përditshmja britanike, The Sun, ka bërë të ditur sot se Santi...

DELE ALLI

Synim i Real Madridit

3 Janar, 2017 @0:52

E përditshmja britanike, Daily Mirror, në faqet e sportit ka bërë...

WEST HAM - UNITED

E gjashta radhazi, United rendit fitoret

2 Janar, 2017 @20:09

Vazhdon ecuria pozitive e Manchester United. Skuadra e Jose...

SUNDERLAND - LIVERPOOL

Januzaj e Sunderlandi ndalin Liverpoolin

2 Janar, 2017 @17:58

Një ndeshje shumë interesante u zhvillua sot në ‘Stadium of...

SHALA dhe MALA

Dy talentë nga Kosova te Hajduku i Splitit

1 Mars, 2017 @15:17

Dy futbollistë të talentuar nga Kosova tashmë janë pjesë e...

MEDIA

UEFA e pakënaqur me gjendjen e stadiumit

Pamje nga arkivi

1 Mars, 2017 @11:33

Vizita e paralajmëruar e ekspertit norvegjez të stadiumeve, Trygve...

TRYGVE BORNO

Nis inspektimi i stadiumit në Mitrovicë

Trygve Borno, duke inspektuar stadiumin "Grbavica" në Bosnje e Hercegovinë/ Foto: google/

1 Mars, 2017 @10:25

Në mëngjesin e sotëm në Kosovë ka ateruar inspektori i...

STADIUMI I PRISHTINËS

5-6 muaj afati, për të qenë stadiumi gati

Punimet në stadiumin e Prishtinës/ Foto: FFK

1 Mars, 2017 @10:00

Dy inspektorët e UEFA-s, Nicolaus Marshall dhe Thomas Grunther,...

PAS DERBIT TË ANAMORAVËS

Gjilani e Drita në disciplinore për shkak të tifozëve

Fotografi nga arkivi

28 Shkurt, 2017 @14:49

Derbi i Anamoravës i zhvilluar të dielën ku Gjilani dhe Drita...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga