Të gjitha lajmet

CRISTIANO

Nuk mund të besojë

Nuk mund të besojë

10 Korrik, 2016 @22:35

KAMPIONI I RI I EUROPËS

Portugalia, kampione historike

10 Korrik, 2016 @21:14

Portugalia është triumfuese e EURO2016 me fitore minimale ndaj...

FINALJA

Pa Ronaldon

10 Korrik, 2016 @20:32

Portugalia ka mbetur pa lojtarin më të mirë të saj në finale të...

MËRGIM MAVRAJ

Mavraj i kthehet ekipit

10 Korrik, 2016 @18:51

Mërgim Mavraj është rikthyer te skuadra e tij nga Bundesliga,...

FINALJA

Formacionet zyrtare: Portugalia-Franca

10 Korrik, 2016 @18:41

Sapo janë bërë publike formacionet zyrtare të Portugalisë dhe...

TORINO

Ajeti kompleton transferimin

10 Korrik, 2016 @16:11

Pas lajmit të publikuar që Arlind Ajeti do të bëhet pjesë e...

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

11 Tetor, 2016 @15:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore...

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

8 Tetor, 2016 @11:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri...

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10 Shtator, 2016 @12:20

UEFA ka bërë të ditur përmes një njoftimi se 659 klube do të...

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Lionel Messi, fitoi çmimin e më të mirit për stinorin 2014/15 nga UEFA-ja.

18 Korrik, 2016 @14:01

UEFA sot ka bërë të ditur listën prej 10 lojtarëve që kanë...

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

15 Korrik, 2016 @15:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të...

Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016