Të gjitha lajmet

CHAMPIONS LEAGUE

Olympiacosi i Hasit eliminon Partizanin, arrin play off-in

Olympiacosi i Hasit eliminon Partizanin, arrin play off-in

2 Gusht, 2017 @21:48

Me rezultat të përgjithshëm 5-3 pas dy ndeshjeve, Olympiacosi grek i drejtuar nga Besnik Hasi e ka eliminuar Partizanin e Beogradit, për ta arritur kështu fazën play off të Champions Leagues.

Ndeshja e parë në Beograd u mbyll 1-3 për grekët, ndërsa ndeshja e sontme në Greqi përfundoi 2-2, rezultat ky i mjaftueshëm që skuadra e Hasit të largohej triumfalisht nga terreni.

Kundërshtarin e fazës play-off Olympiacosi do ta kuptojë ditën e premte (4 gusht).

LEGJENDA

Fanella e Tottit u dërgua në hapësirë

2 Gusht, 2017 @18:50

Fanella e legjendës italiane, Francesco Totti, i cili u pensionua...

AUDI CUP 2017

Edhe Napoli mposht Bayernin

2 Gusht, 2017 @18:38

Edhe një humbje për Bayernin! Ishte Napoli që ia përmbylli me...

SUPERKUPA

Data dhe orari për Superkupën e Kosovës

Foto: BOROZANI

2 Gusht, 2017 @17:56

Përmes një konfirmimi zyrtar, sot FFK njoftoi për datën dhe...

OSIJEK

Grezda në kampanjën e Osijekut drejt Europa Leagues

2 Gusht, 2017 @17:50

Përmes një fotografie të postuar në Facebook, shihet Eros Grezda...

PARA NDESHJES: SHKËNDIJA-TRAKAI

Alimi: Kemi rezultat aktiv

Foto: kfshkendija.com

2 Gusht, 2017 @14:26

Mesfushori i Shkëndijës, Armend Alimi, ka thënë se ekipi i tij ka...

ISH SULMUESI KUQEZI

Partizani me ofertë ndaj Çanit

2 Gusht, 2017 @12:13

Nënkampioni i Shqipërisë, Partizani, pas zyrtarizimit të...

EKSKLUZIVE

Shala: Këto klube janë në proces të licensimit

16 Prill, 2018 @21:11

Pak para përfundimit të stinorit 2017/18 në Superligë të...

PARA PAK ÇASTESH

Bayern zyrtarizon Kovacin trajner

13 Prill, 2018 @12:24

Skuadra e Bayern Munchenit, ka zyrtarizuar trajnerin e ri të...

SEMIFINAL DRAW

Shorti i gj’finales së Ligës së Kampionëve

Foto: asroma/twitter

13 Prill, 2018 @11:43

Janë kuptuar çiftet gjysmëfinaliste të edicionit të sivjetëm...

PREJ STINORIT TË ARDHSHËM

Niko Kovac trajner i ri i Bayernit

13 Prill, 2018 @10:56

Mediat gjermane mbrëmë kanë zbuluar emrin e trajnerit të ri të...

GJYSMËFINALISTËT

Pas 8 vitesh, 4 skuadra nga 4 shtete

12 Prill, 2018 @11:43

Për herë të parë pas 8 vitesh, në gjysmëfinale të Ligës së...

Të gjitha lajmet nga Champions League