Të gjitha lajmet

CHAMPIONS LEAGUE PLAY-OFF

Olympiacosi i Hasit takohet me Rijekën

Olympiacosi i Hasit takohet me Rijekën

4 Gusht, 2017 @12:54

Në shortin e mbajtur sot, kundërshtarin për fazën Play-Off të Champions Leagues e ka kuptuar edhe Olympiacosi, skuadra greke që drejtohet nga Besnik Hasi.

Ish-mesfushori i Kombëtares Shqiptare do të ketë punën me skuadrën e Rijekës nga Kroacia.

Ndeshja e parë do të luhet në Kroaci, ndërsa ajo kthyese në Greqi një javë më vonë.

SHORTI I PLOTË

CHAMPIONS LEAGUE PLAY-OFF

Kuptohet shorti i fazës Play-Off

4 Gusht, 2017 @12:07

Në Nyon të Zvicrës sot është mbajtur shorti i fazës Play Off...

PARIS

Neymar ateron në Paris

4 Gusht, 2017 @11:45

Pas zyrtarizimit dhe kompletimit të transferimit, pak minuta më...

ALVARO NEGREDO

Premton 35 gola te Besiktas

4 Gusht, 2017 @11:17

Besiktasi në këto çaste është duke e prezentuar sulmuesin e ri...

GAZETAT DITORE

04.08.17 - Shtypi shqip

4 Gusht, 2017 @9:49

Ballinat e sportiveve nga Shqipëria sot kanë emëruesin e...

SUPER EKIPET SHQIPTARE

Sa përfituan Shkëndija dhe Skënderbeu me kualifikimin e tyre?

4 Gusht, 2017 @8:24

Dy skuadrat shqiptare, të vetme që kanë arritur Play-Offin e...

MBROJTËSI KOSOVAR

Edhe Rrahmani në Play-Off me Dinamon

3 Gusht, 2017 @23:37

Qendërmbrojtësi dhe golashënuesi i fundit i Kosovës, Amir...

CHAMPIONS LEAGUE

Dihen 4 të kualifikuarat e para

2 Nëntor, 2017 @0:17

Dy xhiro para përfundimit të fazës grupore, 4 skuadra tashmë e...

GRUPET G DHE H

Super Tottenhami mposht Realin dhe siguron kualifikimin

1 Nëntor, 2017 @23:46

Pas humbjes nga Manchester United në Premier League, skuadra e...

GRUPET E DHE F

City feston kualifikimin në Itali, Liverpooli e Sevilla kryejnë detyrat

1 Nëntor, 2017 @23:40

Ashtu si në ndeshjen e parë mes tyre në ‘Etihad’, edhe sonte...

GRUPET C DHE D

Roma mposht Chelsean, Qarabagu i Agollit merr pikë në Madrid

31 Tetor, 2017 @23:51

Fitore 3-0 ka shënuar skuadra e Romës në ndeshjen kryesore të...

GRUPET A DHE B

United vendos rekord të ri, Bayerni e Parisi s’gabojnë

31 Tetor, 2017 @23:48

Me fitore 2-0 është mbyllur ballafaqimi mes Manchester Unitedit dhe...

Të gjitha lajmet nga Champions League