Të gjitha lajmet

TERMINET

Orari i ndeshjeve të xhiros së XII

BOROZANI/ Arkiv

Orari i ndeshjeve të xhiros së XII

23 Tetor, 2017 @12:24

Liria e Vëllaznimi do ta hapin xhiron e dymbëdhjetë të Superligës së Kosovës në futboll nesër.

Ndeshja do të luhet te stadiumi “Përparim Thaqi” në ora 13:30.

Të mërkurën do të zhvillohen 3 ndeshje: Drita - Prishtina, Flamurtari - Trepça 89 dhe Drenica - Llapi.

Kurse të enjten: Besa - Gjilani dhe Vllaznia me Feronikelin.

TABELA AKTUALE

Të gjitha ndeshjet do të nisin në ora 13:30.

NË PRITJE TË VENDIMIT

Sot Komisioni vendos për Flamurtari-Vëllaznimi

BOROZANI/Arkiv

23 Tetor, 2017 @9:55

Ndeshja e ndërprerë ndërmjet Flamurtarit dhe Vëllaznimit të...

HEERENVEEN-VITESSE

Rashica hap rrugë për fitoren e Vitesses

Foto: vitesse.nl

22 Tetor, 2017 @21:16

Mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, ka shënuar golin e tretë...

GALATASARAY-FENERBAHÇE

Derbi i zjarrtë turk, kalon qetë

22 Tetor, 2017 @20:55

Dueli i sotëm i zhvilluar në Stamboll, ndërmjet Galatasarayit dhe...

SPURS-LIVERPOOL

Kane shkëlqen, Spurs shkatërron Liverpoolin

22 Tetor, 2017 @20:19

Sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, ka shënuar dy herë dhe ka bërë...

EVERTON-ARSENAL

Ozil me gol e asist, Arsenal fut në krizë Evertonin

Foto: premierleague.com

22 Tetor, 2017 @16:26

Mesfushori gjerman, Mesut Ozil, ka shënuar golin e parë të...

BLICK.CH

Dhuna te Flamurtari-Vëllaznimi, në mediat e huaja

Printscreen/ Blick.ch

22 Tetor, 2017 @16:10

Nuk ka vonuar shumë dhe dhuna e shfaqur në Xhemajli Ibishi të...

NAPOLI - INTER

Pa fitues mes kryesuesve

21 Tetor, 2017 @21:41

Pa gola është mbyllur takimi mes Napolit e Interit në ‘Stadio San...

FINALET, NDESHJA 1: TIRANA - TEUTA

Teuta merr epërsinë e serisë

29 Prill, 2018 @22:58

Teuta e Durrësit duket serioze. Ekipi i djemëve të detit ka bërë...

DOMINIMI I DEKADËS

7he Champ10ns - Barcelona

Fotot: FCBarcelona/fb

29 Prill, 2018 @22:09

Me fitoren 2-4 ndaj Deportivo La Corunas sonte, Barcelona ka fituar...

SEMIFINALS GAME 2: BAS - RAH

2-0 në seri, një hap larg finales

BOROZANI / A.P

29 Prill, 2018 @20:06

Pas fitores në ndeshjen e parë të serisë, Bashkimi ka shënuar...

PLAY OUT: GAME 1

Kalaja fiton në Pejë, i afrohet Superligës

BOROZANI / A.P

29 Prill, 2018 @19:50

Kalaja shumë afër Superligës! Skuadra prizrenase ka shënuar...

PLAY OFF: BASHKIMI - RAHOVECI

20 minuta lojë, Bashkimi në epërsi

BOROZANI

29 Prill, 2018 @19:07

Pas 20 minutave në Prizren, rezultati mes Bashkimit dhe Rahovecit...

Të gjitha lajmet nga