Të gjitha lajmet

JAVA E PESTË

Orari për xhiron e pestë të Superligës

BOROZANI

Orari për xhiron e pestë të Superligës

13 Shtator, 2018 @12:26

Të shtunën dhe të dielën e ardhshme zhvillohen ndeshjet e xhiros së pestë të Superligës së Kosovës në futboll.

TABELA AKTUALE SUPERLIGA

Më poshtë është paraqitur orari i plotë i ndeshjeve të kësaj xhiroje:

E shtunë, 15 shtator

15:45 – Gjilani vs. Ballkani
15:45 – Feronikeli vs. Drita
19:45 – Prishtina vs. Ferizaj

E diel, 16 shtator

15:45 – Trepça ’89 vs. Drenica
15:45 – Llapi vs. Flamurtari
15:45 – Liria vs. KEK-u

DRITA

Largohet Bekim Isufi!

BOROZANI / D.SH

12 Shtator, 2018 @17:11

Pas humbjes që Drita e pësoi sot nga Llapi, humbje e cila ishte e...

DRITA - LLAPI

Llapi thellon krizën e kampionit

12 Shtator, 2018 @16:46

Çfarë po ndodhë me kampionin? Në takimin e zhvilluar sot në...

KEK-u - TREPÇA '89

‘89-shi bindshëm ndaj KEK-ut, e para e sezonit

12 Shtator, 2018 @16:42

Lehtë për Trepçën ‘89 kaloi ndeshja e luajtur sot ndaj KEK-ut në...

FLAMURTARI - LIRIA

Liria ‘viktima’ e radhës, Flamurtari nuk ndalet!

12 Shtator, 2018 @16:41

4 ndeshje, 4 fitore! I vetmi ekip me formë perfekte në edicionin e...

FERIZAJ - FERONIKELI

Feronikeli me ‘gjah’ të plotë në Ferizaj

12 Shtator, 2018 @16:39

Vjen fitorja e dytë me radhë e Feronikelit. Pas fitores ndaj...

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

FOTO/ ARKIV

12 Shtator, 2018 @14:24

Janë publikuar formacionet startuese të Dritës dhe të Llapit. ...

DRITA

Largohet Bekim Isufi!

BOROZANI / D.SH

12 Shtator, 2018 @17:11

Pas humbjes që Drita e pësoi sot nga Llapi, humbje e cila ishte e...

DRITA - LLAPI

Llapi thellon krizën e kampionit

12 Shtator, 2018 @16:46

Çfarë po ndodhë me kampionin? Në takimin e zhvilluar sot në...

KEK-u - TREPÇA '89

‘89-shi bindshëm ndaj KEK-ut, e para e sezonit

12 Shtator, 2018 @16:42

Lehtë për Trepçën ‘89 kaloi ndeshja e luajtur sot ndaj KEK-ut në...

FLAMURTARI - LIRIA

Liria ‘viktima’ e radhës, Flamurtari nuk ndalet!

12 Shtator, 2018 @16:41

4 ndeshje, 4 fitore! I vetmi ekip me formë perfekte në edicionin e...

FERIZAJ - FERONIKELI

Feronikeli me ‘gjah’ të plotë në Ferizaj

12 Shtator, 2018 @16:39

Vjen fitorja e dytë me radhë e Feronikelit. Pas fitores ndaj...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga