Të gjitha lajmet

MIQËSORE

Pa fitues mes Lirisë e Tiranës

Pa fitues mes Lirisë e Tiranës

12 Gusht, 2017 @19:14

Tirana
Liria
Tirana 3 : 3 Liria
Doka, Mustafa, Wellison Gavazi, Korenica, Magani

Stadiumi "Selman Sttërmasi" - Tiranë

Pa fitues është mbyllur sfida miqësore mes Lirisë dhe Tiranës.

Liria ishte në disavantazh 0-2, mirëpo arriti që ta përmbyste rezultatin në 3-2. Gjithsesi, kjo epërsi nuk zgjati, me Tiranën që barazoi dhe takimi u mbyll pa fitues.

Golashënuesit e Tiranës në këtë takim ishin Doka, Mustafa dhe Wellison, kurse për prizrenasit shënuan Gavazi, Korenica dhe Magani.

po

SHKËNDIJA - VARDARI

Shkëndija triumfon në derbi

12 Gusht, 2017 @19:11

Pak ditë para ndeshjeve të Europa Leagues ndaj Milanit,...

SUPERKUPA

Kampioni nuk lejon befasi, fiton Superkupën

12 Gusht, 2017 @18:48

Ashtu siç edhe parashikohej, ashtu edhe ndodhi. Kampioni në fuqi i...

CHELSEA-BURNLEY

Burnley befason kampionin në start

Foto: premierleague.com

12 Gusht, 2017 @18:01

Fillim aspak i mirë për Chelsean e Antonio Contes në start të...

DIREKT ONLINE

Shkëndija-Vardar, direkt online

12 Gusht, 2017 @16:40

Ndeshja derbi e fillimit të stinorit të Maqedonisë ndërmjet...

WATFORD - LIVERPOOLI

Liverpooli ndalet në çastet e fundit

12 Gusht, 2017 @15:29

Atë që e bëri mbrëmë Arsenali, fitoren me përmbysje, ishte...

MIQËSORE: TIRANA-LIRIA

Tirana-Liria, sot

BOROZANI/Arkiv

12 Gusht, 2017 @12:08

Skuadra e Lirisë që po zhvillon fazën e radhës përgatitore në...

SOT, MIQËSORE

Testi i fundit për Prishtinën

Foto: prishtinafc.com

13 Gusht, 2017 @12:57

Prishtina, pas humbjes nga Gjilani 2-0 në miqësoren e para disa...

SUPERKUPA

Kampioni nuk lejon befasi, fiton Superkupën

12 Gusht, 2017 @18:48

Ashtu siç edhe parashikohej, ashtu edhe ndodhi. Kampioni në fuqi i...

MIQËSORE: TIRANA-LIRIA

Tirana-Liria, sot

BOROZANI/Arkiv

12 Gusht, 2017 @12:08

Skuadra e Lirisë që po zhvillon fazën e radhës përgatitore në...

EKSKLUZIVE

Ruxhi ndahet nga Liria

Armend Ruxhi, duke mbrojtur portën e Lirisë në stinorin e kaluar/ BOROZANI/ A. P.

12 Gusht, 2017 @11:43

Portieri vendas i Lirisë, Armend Ruxhi, është ndarë nga ekipi...

MIQËSORE

Flamurtari mposht Feronikelin në miqësore

11 Gusht, 2017 @20:01

Në miqësoren e zhvilluar sot kur jemi pak ditë para fillimit të...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga