Të gjitha lajmet

FERONIKELI - LLAPI

Pa gola pas 45 minutave

Pa gola pas 45 minutave

12 Shtator, 2017 @17:19

Pas 45 minutave lojë në Drenas, rezultati mes Feronikelit dhe Llapit është 0-0.

Ishte Feronikeli që rrezikoi më tepër, ndërsa Llapi rrezikoi dy herë në fundin e pjesës së parë, me rastin më të mirë që e pati kapiteni Namani, mirëpo gola nuk pati dhe pjesa e parë u mbyll me rezultat të bardhë.

NDESHJET E XHIROS SË KATËRT

FERONIKELI - LLAPI

Feronikeli vs. Llapi, publikohen formacionet

12 Shtator, 2017 @16:14

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të...

XHIRO E KATËRT

Mesjava me Superligën e Kosovës

Foto; BOROZANI

12 Shtator, 2017 @15:21

Përveç ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, kjo mesjavë na sjell...

SHKRUAN BBC

Celina: Gati për të startuar, Championship më i fortë se Eredivisie

12 Shtator, 2017 @14:36

Përmes një deklarate të dhënë për BBC, Bersant Celina ka...

CHAMPIONS LEAGUE

Rikthehet Liga e Kampionëve, Agolli, Hasi e Xhaka në akcion

12 Shtator, 2017 @14:27

Pas ndeshjeve kualifikuese që u zhvilluan gjatë verës, sonte nis...

WEST HAM - HUDDERSFIELD

Fitorja dhe pikët e para për Bilicin

Foto: premierleague/ facebook

11 Shtator, 2017 @23:03

Dy gola të shënuara brenda një 5 minutëshi (72’ dhe 77’) kanë...

BOROZANI TEAM OF THE WEEK

Skuadra e javës nga top ligat evropiane

11 Shtator, 2017 @21:03

Duke i marrë parasysh sugjerimet e lexuesve në rrjetet sociale, kjo...

PARA NDESHJES PRISHTINA - FLAMURTARI

Në Drenas për derbin e kryeqytetit

28 Tetor, 2017 @10:00

Me derbin e kryeqytetit mes Prishtinës dhe Flamurtarit do të hapet...

TERMINET E XHIROS XIII

Të dielën 4 duele, Superliga vazhdon të shtunën

Foto: prishtinafc.com/arkiv

26 Tetor, 2017 @21:56

Pas dueleve të sotme ndërmjet Vllaznisë dhe Feronikelit e Besës...

U17

Lista e lojtarëve U17

26 Tetor, 2017 @21:32

Përzgjedhësi i Kombëtares U-17, Besnik Kollari, do të mbajë...

PAS NDESHJES BESA - GJILANI

Morina: S’jam i kënaqur me barazime

Borozani/Arkiv

26 Tetor, 2017 @16:11

Përveç Sahit Gashit, para mediave foli edhe Arbnor Morina,...

PAS NDESHJES BESA - GJILANI

Gashi: Do të përmirësohemi e do të ngritemi

26 Tetor, 2017 @16:08

Pas ndeshjes mes Besës dhe Gjilanit, para mediave u shpreh Sahit...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga