Të gjitha lajmet

LUCAS PEREZ DREJT DEPORTIVOS

Perez rikthehet në Spanjë

Perez rikthehet në Spanjë

30 Gusht, 2017 @12:33

Sulmuesi për të cilin Arsenal pagoi stinorin e kaluar 20 milionë euro, Lucas Perez, pritet që të kthehet si huazim në La Liga.

Arsenal po kërkon që të lirohet plotësisht nga obligimet për Perezin dhe ka tentuar t’ia shes atë Deportivo La Corunas për 15 milionë euro dëmshpërblim, por ekipi spanjoll nuk kishte mundësi ta paguajë atë shumë.

Kjo ka bërë që Arsenal ta lirojë atë së paku si huazim te Deportivo për një stinor në shumën prej 4.5 milionë eurove me mundësi blerjeje në fund të stinorit. (daily mail)

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 Gusht, 2017 @12:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar...

KIERAN GIBBS KALON TE WBA

Gibbs ndërron ambient në Premier Ligë

30 Gusht, 2017 @11:53

Mbrojtësi 27 vjeçar i Anglisë, që deri sot ka djersitur fanellën...

DOUGLAS PEREIRA TE BURSASPOR

Prej Barcelonës te Bursa

30 Gusht, 2017 @11:32

Mbrojtësi i krahut të Barcelonës, pritet që shpejt të...

NICOLAS BURDISSO TE TORINO

Ish mbrojtësi i Romës dhe Interit, te Torino

30 Gusht, 2017 @11:22

Tuttomercatoweb ka bërë të ditur pak më parë se ish-mbrojtësi i...

BENEDIKT HOWEDES TE JUVENTUS

Gjermani arrin te Juventus

30 Gusht, 2017 @11:06

Mbrojtësi me përvojë, gjermani 29 vjeç, 187 centimetra i gjatë,...

FORMACIONI I MUNDSHËM

Edhe Latifi pritet të jetë startues te Panucci

Foto: FSHF

30 Gusht, 2017 @9:17

Selektori i ri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, gjatë...

VALON BERISHA

Berisha shpreson në kundërsulme

30 Gusht, 2017 @9:09

Mesfushori më i mirë i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha,...

NGA TETOVA

Shkëndija me mungesa, nis misionin e Kupës

Foto: KFShkëndija.com

30 Gusht, 2017 @9:02

Skuadra “kuqezi” të mërkurën i nis garat në Kupën e...

FEMRAT KUQEZI

Shqipëria U19 mposht moshataret boshnjake

30 Gusht, 2017 @8:56

Kombëtarja U19 e femrave në futboll ka shënuar fitore në duelin...

MEDIAT ANGLEZE

Chelsea me ofertë për Barkley, Everton refuzon

30 Gusht, 2017 @8:51

Para pak çastesh mediat angleze kanë kuptuar se Everton ka refuzuar...

MEDIA TALK

Wolves para kreatorit portugez

REUTERS/Arkiv

23 Korrik, 2018 @14:20

Skuadra e ritkhyer në Premier Ligë të Anglisë këtë stinor,...

NË RADAR

Barça ngrit ofertën për Willianin

22 Korrik, 2018 @14:44

Tashmë mediat kanë raportuar për ngritje të ofertës së...

TOFFIES

Everton pranë transferit 56 milionësh

Foto: J. Finney/Getty

20 Korrik, 2018 @21:29

Mediat britanike shkruajnë se ekipi i kaltër nga qyteti i...

KING POWER

Portieri i Liverpoolit në Leicester

Foto: lcfc.com

20 Korrik, 2018 @21:18

Portieri i deritashëm i Liverpoolit, Danny Ward, ka kaluar në...

MEDIA TALK

Swansea, destinacion i radhës për Celinën?

Foto: ipswich official/fb

19 Korrik, 2018 @22:21

Futbollisti i krahut të reprezentacionit të Kosovës, Bersant...

Të gjitha lajmet nga Premier League