Të gjitha lajmet

CELTICS

Përfundon sezoni për Isaiah Thomas

Përfundon sezoni për Isaiah Thomas

20 Maj, 2017 @22:49

Pas lëndimit të pësuar mbrëmë në humbjen ndaj Clevelandit, pak çaste më parë është bërë e ditur që Isaiah Thomas ka një lëndim aspak të lehtë dhe nuk do të mund ta ndihmojë më skuadrën e Bostonit në ndeshjet e serisë finale ndaj Clevelandit.

Momentalisht Bostoni është në disavantazh 2-0 pas 2 ndeshjeve të para finale dhe ndodhet shumë pranë eliminimit, me 2 ndeshjet e ardhshme të serisë që luhen në palestrën e Clevelandit, ndërsa mungesa e Thomasit e komplikon edhe më tepër situatën.

SKEMA PLAY OFF

CELTICS - CAVS @ GAME 2

Stërvitja e radhës, Clevelandi turpëron Bostonin

20 Maj, 2017 @10:16

Ngjajshëm si ndeshja e parë e serisë, edhe ndeshja e dytë mes...

LISTA U18 E KOSOVËS

Lista e ngushtë e Kosovës U18

19 Maj, 2017 @22:07

Përzgjedhësi i Përfaqësueses U-18 të Kosovës, Dritëro Sefaja...

FINAL4

Fenerbahçe në finalen e dytë me radhë, mposht Realin

19 Maj, 2017 @21:55

Fenerbahçe, duke e mposhtur Real Madridin me rezultat 84-75, arriti...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Prakuraitis: Duhet ende të përmirësohemi

19 Maj, 2017 @20:59

Përkundër fitores, trajneri lituanez i Prishtinës, Prakuraitis,...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Azemi: Bashkë me Plisat në Prizren për titull

19 Maj, 2017 @20:54

Pas fitores në ndeshjen e tretë ndaj Bashkimit, për Supersportin...

ROOKIE TEAM

5shja më e mirë Rookie e stinorit

Foto: nba.com

23 Maj, 2018 @10:23

Është caktuar pesëshja më e mirë e vitit në NBA, të përbërë...

GAME 4: WARRIORS - ROCKETS

Houston barazon, rifillon seria

Foto: nba.com

23 Maj, 2018 @9:11

Skuadra nga Teksasi, Houston Rockets, arriti ta mposht në ndeshjen e...

GAME 4: CAVS - CELTICS

Lebron 44, shënon rekord dhe barazon serinë!

Foto: Cavaliers/fb & NBATV/fb

22 Maj, 2018 @6:38

I pandalshëm. LeBron James ka qenë i pandalshëm sot. Ai ka...

WARRIORS - ROCKETS

Warriorsat deklasojnë raketat

Foto: nba.com

21 Maj, 2018 @9:54

Kampioni aktual i NBA-së, Golden State Warriors, në ndeshjen e...

GAME 3: CLEVELAND - BOSTON

Shpresë për Clevelandin

Foto: Cavs Official

20 Maj, 2018 @9:22

Pas dy fitoreve radhazi në shtëpi, skuadra e Bostonit është...

Të gjitha lajmet nga NBA