Të gjitha lajmet

GJERMANIA - KOSOVA U21

Përkrahje nga bashkëatdhetarët në Osnabruck për Kosovën

Përkrahje nga bashkëatdhetarët në Osnabruck për Kosovën

5 Shtator, 2017 @17:32

Nga fotot e publikuara pak para ndeshjes, shihet një numër i madh i kosovarëve në mbështetje të Kosovës U21 në takimin ndaj Gjermanisë në Osnabruck.

FORMACIONET STARTUESE

Takimi fillon në ora 19:00 dhe është i vlefshëm për kualifikimet drejt EURO2021 për grupmoshat nën 21-vjeçare.

GJERMANIA - KOSOVA U21

Gjermani vs. Kosova U21, publikohen formacionet

5 Shtator, 2017 @17:23

Pak para ndeshjes janë publikuar formacionet startuese të...

PARA NDESHJES KOSOVA - FINLANDA

Kapiteni i Finlandës me fjalë të mira për Kosovën

5 Shtator, 2017 @14:35

Kur jemi pak orë para ndeshjes Kosovë - Finlandë, le të shohim...

NGA KONFERENCA

Panucci: Të koncentruar 95 minuta

5 Shtator, 2017 @12:52

Përzgjedhësi italian i kombëtares shqiptare, Christian Panucci,...

HISTORIA

A do të vjen fitorja e parë si mysafir sonte?

5 Shtator, 2017 @11:41

A do të jetë hera e parë sonte apo do të vazhdojë kriza e...

PËRKRAHJA

Tifozat Kuq e Zi nisen drejt Strumicës

5 Shtator, 2017 @8:22

Adhuruesit e kombëtares shqiptare në futboll, Tifozat Kuq e Zi,...

MIQËSORE

Konfirmohet data për “vëllazëroren” Kosovë-Shqipëri

BOROZANI

27 Prill, 2018 @20:50

Miqësora apo më mirë thënë “vëllazorja” e shumë-përfolur...

EKSKLUZIVE

Shala: Këto klube janë në proces të licensimit

16 Prill, 2018 @21:11

Pak para përfundimit të stinorit 2017/18 në Superligë të...

FIFA RANKING - PRILL 2018

Kosova ngritet për 24 pozita në renditjen e FIFAs

Foto: FFK

12 Prill, 2018 @9:53

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka shënuar ngritjen më të...

KOSOVA U16 - FEMRAT

Vajzat e Kosovës U16 drejt Irlandës Veriore

Foto: FFK

9 Prill, 2018 @19:50

Përfaqësuesjaja e Kosovës U16 në konkurrecën e femrave nesër do...

TURNEU ZHVILLIMOR U16

Luksemburgu U16 mposht Kosovën U16

Foto: FFK

8 Prill, 2018 @21:05

Kosova U16 sot ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë dhe të fundit në...

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja