Të gjitha lajmet

ARTIM POLLOZHANI

Pollozhani te Flamurtari

Pollozhani te Flamurtari

7 Korrik, 2017 @13:07

Skuadra e Flamurtarit, që po drejtohet aktualisht nga trajneri i njohur shqiptar, Shpëtim Duro, pas Goran Siljanovskit, Muhamed Useinit ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje edhe me futbollistin me përvojë, Artim Pollozhani.

Infosport ka shkruar se Duro i ka konfirmuar ardhjen e Pollozhanit, që bart në vetë përvojë të madhe në mesfushë, që pritet t’i ndihmojë shumë ekipit nga Vlora.

Flamurtari gjithashtu më parë ka nënshkruar edhe me futbollistët e huaj Lansine Sidibe dhe Sekou Kamara.

EKIPET KOSOVARE

4 ndeshje, 4 disfata në debutim te garat e UEFA-së

Pamje nga Prishtina-Norrkoping/ Foto: prishtinafc.com

7 Korrik, 2017 @12:39

Ekipet kosovare debutuan në arënën ndërkombëtare këtë vit....

LEGJENDA E KLUBIT

Boban: Milan s’më bind

7 Korrik, 2017 @12:03

Ish ylli i ekipit të Milanit nga vitet e 90-ta të shekullit të...

TURQI

Trabzon zyrtarizon lojtarin e Milanit

7 Korrik, 2017 @11:57

Skuadra turke, Trabzonspor, ka arritur marrëveshje me lojtarin...

FISNIK PAPUQI

Papuqi lë Besën për Gjilanin

Fisnik Papuqi, me fanellë të Besës në stinorin e kaluar/ BOROZANI/ A. P.

7 Korrik, 2017 @11:45

Mbrojtësi i dalluar dhe me përvojë i Besës së Pejës, Fisnik...

MILAN SKRINIAR

Inter merr sllovakun që shpërtheu te Sampdoria

7 Korrik, 2017 @11:32

Skuadra e Interit ka zyrtarizuar sot marrëveshjen me Sampdorian për...

SUPERIORJA

Shorti i Superiores, të martën

7 Korrik, 2017 @11:26

Për ditën e martë, 11 korrik, FSHF ka vendosur që të tërheq...

SANT JULIA - SKENDERBEU 0-5

Fitorja bindëse dërgon Skënderbeun tutje

6 Korrik, 2017 @21:08

Skënderbeu është bërë skuadra e dytë pas Shkëndijës që ka...

PRISHTINA - NORRKOPING

Pa gol të shënuar, Prishtina përshëndetet nga garat europiane

6 Korrik, 2017 @20:47

Prishtina është përshëndetur nga garat europiana pa shënuar...

PRISHTINA - NORRKOPING

Prishtina pëson

6 Korrik, 2017 @20:27

Prishtina pësoi në minutën e 71-të të ndeshjes ndaj...

SANT JULIA - SKËNDERBEU

Sant Julia - Skënderbeu, përfundon pjesa e parë

6 Korrik, 2017 @20:17

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Sant Julia - Skënderbeu, me...

PËRFUNDON STINORI

Kamza shpëton, Vllaznia bie!

23 Maj, 2018 @18:37

Një kampionat që lë shumë për të dëshiruar, derisa Vllaznia e...

LUSHNJA - SKENDERBEU

Skënderbeu kampion

Graph. KFSkenderbeu/fb

9 Maj, 2018 @20:02

Prej disavantazhit 2-0 rikthyen ndeshjen në përfundimtaren 2-4 dhe...

PARTIZANI - SKËNDERBEU

Fitore dramatike e Skënderbeut!

Foto: KF Skënderbeu

23 Prill, 2018 @19:54

Në takimin e zhvilluar sonte në “Selman Stërmasi” të Tiranës,...

NË VLORË

Pas disfatës nga Skënderbeu, dorëhiqet trajneri

19 Prill, 2018 @6:40

Trajneri i ekipit të Flamurtarit, ka dhënë dorëheqje nga posti i...

SKËNDERBEU DHE LAÇI, SIGUROJNË SI MYSAFIR

Caktohet finalja e Kupës së Shqipërisë

Foto: KFSkenderbeu

18 Prill, 2018 @20:41

Skënderbeu, që kishte disavantazh nga ndeshja e parë ndaj...

Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore