Të gjitha lajmet

PRISHTINA - LLAPI

Prishtina vs. Llapi, formacionet startuese

Prishtina vs. Llapi, formacionet startuese

29 Prill, 2018 @14:42

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Prishtinës dhe Llapit.

Prishtina: Visar Bekaj, Lorik Maxhuni, Abdul Bashiru, Armend Dallku, Ergyn Ahmeti, Debatik Curri, Gauthier Mankenda, Arbër Hoxha, Jamal Arago, Drashko Bozhoviç, Ahmed Januzi.

BOROZANI LIVESCORE

Llapi: Arben Beqiri, Dardan Jashari, Leutrim Kadriu, Benjamin Emini, Leart Emini, Arbnor Zeqiri, Hamdi Namani, Mentor Zhdrella, Gentrit Begolli, Edon Zeqiri, Mirlind Daku.

JAVA XXVII

Punë e vështirë për liderët e Ligës së Parë

29 Prill, 2018 @8:51

Përveç ndeshjeve të Superligës, sot futbolli kosovar sjell edhe...

JAVA XXIX

Drita ruajtjen, Prishtina ndjekjen

BOROZANI / E.D

29 Prill, 2018 @8:42

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, të cilat dhuruan plot 13 gola,...

INTER - JUVENTUS

Dy përmbysje dhe një fitore e Juventusit në ‘Derby d’Italia’

28 Prill, 2018 @22:24

Një nga ndeshjet më dramatike të sezonit në Serie A u zhvillua...

LIRIA - GJILANI

5 gola, përjashtim e penallti e shpërdoruar, Liria fiton

BOROZANI / A.P

28 Prill, 2018 @16:59

Pas 90 minutave me 5 gola të shënuara, 1 penallti të shpërdoruar,...

DRENICA - VLLAZNIA

Goleadë në Skenderaj, Drenica ngjitet

28 Prill, 2018 @16:52

Duke zhvilluar një nga paraqitjet më të mira të sezonit, Drenica...

BAYERN - FRANKFURT

Meritan Shabani startues në fitoren e Bayernit

28 Prill, 2018 @16:19

Të koncentruar në ndeshjen kthyese ndaj Realit në Champions,...

JAVA XXIX

Drita ruajtjen, Prishtina ndjekjen

BOROZANI / E.D

29 Prill, 2018 @8:42

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, të cilat dhuruan plot 13 gola,...

LIRIA - GJILANI

5 gola, përjashtim e penallti e shpërdoruar, Liria fiton

BOROZANI / A.P

28 Prill, 2018 @16:59

Pas 90 minutave me 5 gola të shënuara, 1 penallti të shpërdoruar,...

DRENICA - VLLAZNIA

Goleadë në Skenderaj, Drenica ngjitet

28 Prill, 2018 @16:52

Duke zhvilluar një nga paraqitjet më të mira të sezonit, Drenica...

JAVA XXIX

Ndeshje në Prizren e Skenderaj

BOROZANI / A.P

28 Prill, 2018 @8:45

Dy nga gjashtë ndeshjet e xhiros së XXIX të Superligës së...

FINALJA E KUPËS SË KOSOVËS

Caktohet stadiumi i finales së Kupës

BOROZANI/ E. D./Arkiv

26 Prill, 2018 @15:31

Përballja finale e Kupës së Kosovës në futboll, që do të vë...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga