Të gjitha lajmet

MAQEDONIA - KOSOVA

Publikohen pesëshet startuese

Publikohen pesëshet startuese

12 Gusht, 2017 @19:27

Pak minuta para ndeshjes, janë publikuar pesëshet startuese të Maqedonisë dhe Kosovës.

Maqedonia: Stojanovski, Chekovski, Theodore, Kostoski, Mladenovski.

Kosova: Erjon Kastrati, Dardan Berisha, Scott Bamforth, Gëzim Morina, Lis Shoshi.

SHIKO: ORARI I NDESHJEVE TË KOSOVËS DHE GRUPET

TRANSMETIMI

Livestream: Maqedonia - Kosova

fiba.com

12 Gusht, 2017 @18:42

Ndeshjen Maqedonia - Kosova nis në 20:30, mund ta shikoni te linku i...

AUSTRIA-SHQIPËRIA

Kuqezinjtë eliminohen

Foto: fiba.com

12 Gusht, 2017 @16:51

Me humbjen e radhës nga Austria 97-63 në kuadër të Grupit B...

LISTA E GREENBERGUT

Bamforth në 12-she, Kosova gati për Maqedoninë

12 Gusht, 2017 @13:54

Para përballjes së sontme ndaj Maqedonisë, selektori i Kosovës,...

EURO U-16/ DIV B

Vjen fitorja për Kosovën U16

12 Gusht, 2017 @13:48

Pas dy humbjeve të regjistruara në sekondat e fundit të ndeshjes,...

TONY PARKER

Parker tregon datën e rikthimit

12 Gusht, 2017 @11:18

Ylli francez i San Antonio Spursit, Tony Parker, vitin e kaluar kah...

PËRFAQËSUESJA

Agjenda e Kosovës para ndeshjeve kualifikuese

19 Nëntor, 2017 @17:12

Përfaqësuesja A e Kosovës më 20 nëntor (e hënë) me fillim nga...

KOSOVA

Në prag të ndeshjeve kualifikuese për “Kina 2019”

15 Nëntor, 2017 @11:05

Përfaqësuesja e Kosovës do të grumbullohet që nga dita e hënë...

FILLOJNË PUNIMET

Fillon renovimi për ndeshjet e Kosovës

10 Nëntor, 2017 @14:14

Pallati i Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, ku Kosova pritet t’i...

KUALIFIKIMET KINA 2019

Lituania vjen pa yje në Kosovë

9 Nëntor, 2017 @15:20

Është publikuar lista e Përfaqësueses së Lituanisë për...

PALESTRA

Kosova do t’i luajë ndeshjet si vendas në Prishtinë

4 Nëntor, 2017 @16:14

Përfaqësuesja e Kosovës do t’i luajë ndeshjes si vendas në...

Të gjitha lajmet nga Kina 2019