Të gjitha lajmet

LOPETEGUI

Real prezanton sot trajnerin e ri

Real prezanton sot trajnerin e ri

14 Qershor, 2018 @11:15

Kampioni i Evropës, Real Madrid, prezanton sot trajnerin e ri të ekipit.

Julen Lopetegui, që nënshkroi me Real Madridin dy ditë më parë dhe u shkarkua dje nga reprezentacioni spanjoll, do të prezantohet para mediave sot, ka bërë të ditur MundoDeportivo pak më parë.

STATS

Top golashënuesit e Kampionateve Botërore

14 Qershor, 2018 @11:00

Lista e top golashënuesve të Kampionateve Botërore prihet nga...

STATS

Kush ka më së shumti Kupa të Botës?

14 Qershor, 2018 @10:30

Pak para Kampionatit Botëror të Rusisë, le të shohim kush ka më...

KOLUMNE

Uruguaji - Tabarez, talentët dhe super-sulmi

14 Qershor, 2018 @10:00

Dy herë kampionët olimpik, kishin pasur nderin të organizonin...

KOLUMNE

Kolumbia - nga Escobar te James

14 Qershor, 2018 @9:30

Kupa Nga dështimi për të organizuar Kupën e Botës për shkak...

KOLUMNE

Australia - ‘kangurët’ dhe Tim Cahilli

14 Qershor, 2018 @9:00

Timi Padyshim që Tim Cahill është ndër emrat më të mëdhenj...

KOLUMNE

Arabia Saudite në botërorin e saj të pestë

14 Qershor, 2018 @8:30

Arabët kthehen në Kupën e Botës pas pushimit tetë vjeçar. Ishin...

KOLUMNE

Rusia - nikoqiri shpreson

14 Qershor, 2018 @8:00

Shansi i humbur Igor Akinfeev është portier më i gabueshëm që...

KOLUMNE

Gjyqtarët e Botërorit të Rusisë (1)

14 Qershor, 2018 @0:11

Edhe këtë vit, FIFA ka rritur përgjysmë pagat e referëve në...

KOLUMNE

Panama, për herë të parë në një Botëror

13 Qershor, 2018 @22:33

Federata Panamaniane e Futbollit është themeluar goxha herët në...

SHORTI

Drita mëson kundërshtarin

Foto: KFDrita/fb

12 Qershor, 2018 @11:04

Kampionia e Kosovës në futboll, Drita, ka mësuar kundërshtarin e...

ANDRE VILLAS-BOAS

Portugezi në Real Madrid?!

11 Qershor, 2018 @12:33

E përditshmja sportive madrilene, Marca, ka dalë me një shkrim sot...

MONEY MONEY MONEY

Përfitimet në Ligë të Kampionëve 18/19

6 Qershor, 2018 @13:34

Si ndahen mjetet financiare për stinorin 2018/19 në Ligë të...

UEFA

Suspendohet edhe Buffon

REUTERS/Arkiv

5 Qershor, 2018 @22:53

UEFA ka suspenduar edhe portierin italian, Gianluigi Buffon. Pas...

VENDIMI I UEFAs

Pep suspendohet për 2 ndeshje në Champions

4 Qershor, 2018 @18:34

Trajneri i Manchester Cityt, Josep Guardiola, është suspenduar për...

Të gjitha lajmet nga Champions League