Të gjitha lajmet

LIRIA

Rilind Kastrati për prova në Zvicër

Rilind Kastrati për prova në Zvicër

5 Janar, 2017 @18:33

Futbollisti prizrenas i Lirisë, Rilind Kastrati, do të shkoj në Zvicër për prova.

Kastrati, do të provohet nga skuadrat FC Laussane dhe FC Solothurm.

Rilindi i lindur në vitin 1997, ishte pjesë e të gjitha grupmoshave te Liria dhe luan në mbrojtje.

LARGOHET

Nebihu largohet nga Gjilani

5 Janar, 2017 @14:30

Futbollisti i deritashëm i Gjilanit, Kreshnik Nebihu, që është...

NË KORÇË

Skënderbeu kthen Plakun

5 Janar, 2017 @14:21

Sulmuesi i huazuar gjatë pjesës së parë të stinorit te Korabi,...

SIMONE ZAZA

Valencia rikthen interesimin për Zazan

5 Janar, 2017 @13:59

Skuadra e Valencias duket se nuk po arrin që të bind mesfushorin e...

NË OSASUNA

As 2 muaj nuk e mbajnë trajnerin

5 Janar, 2017 @13:53

E renditur në fund të klasifikimit të La Ligas, me një fitore nga...

MEDIA

Palermo ndjek dyshen e kombëtares

5 Janar, 2017 @13:47

Skuadra e Palermos që po lufton për mbijetesë në Serie A këtë...

NË FRANKFURT

Enis Bunjaki nuk merret në përgatitje

5 Janar, 2017 @13:42

Sulmuesi kosovar, Enis Bunjaki, nuk është futur në listën e...

PUSKAS AWARDS

Tre golat finale për çmimin Puskas

5 Janar, 2017 @12:02

Kanë mbetur vetëm tre gola për fazën e fundit për golin më të...

COPA DEL REY

Real Madrid me një këmbë në çerekfinale

4 Janar, 2017 @23:56

Real Madrid ka nisur në mënyrë fantastike Vitin e Ri, duke e...

TOTTENHAM - CHELSEA

Pas 13 fitoreve, Chelsea bie në ‘White Hart Lane’

4 Janar, 2017 @22:52

Pas 13 fitoreve radhazi në Premier League, vjen humbja për Chelsean...

PREZENTOHET

Bernard Berisha zyrtarisht te Tereku

4 Janar, 2017 @20:23

Bernard Berisha edhe zyrtarisht është bërë pjesë e skuadrës...

PREZENTOHET

Skënderbeu zyrtarizon trajnerin e ri

Foto: sportal.al

4 Janar, 2017 @13:18

Vetëm një ditë pas shkëputjes së kontratës me trajnerin e...

KUPA PAVARËSIA 2017

Struga triumfoi në Kupa Pavarësia 2017

Foto: FCStruga/fb

29 Nëntor, 2017 @8:52

Skuadra e Strugës në futboll ka triumfuar në turneun Kupa e...

TERMINET E XHIROS XVIII

Përcaktohet orari i xhiros XVIII

BOROZANI/A.P.

28 Nëntor, 2017 @22:23

FFK ka përcaktuar orarin e ndeshjeve të xhiros XVIII të...

PËR DITËN E FLAMURIT

Drenica mbetet pa kryesi

28 Nëntor, 2017 @21:37

Sot më 28 nëntor, drejtuesit e klubit të Drenicës kanë dhënë...

TE PRISHTINA

Liridon Fetahaj mbyll vitin

Foto: prishtinafc.com

27 Nëntor, 2017 @21:33

Sot Prishtina e fitoi ndeshjen kundër Gjilanit 2-1, por e humbi...

MIREL JOSA

S’është viti i duhur për t’u bërë kampion

Foto: prishtinafc.com

27 Nëntor, 2017 @15:15

Trajneri i Prishtinës, Mirel Josa, ka uruar për lojën të gjithë...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga