Të gjitha lajmet

ANTOINE GRIEZMANN

Rrogë fantastike për Griezmann nga United

Rrogë fantastike për Griezmann nga United

4 Maj, 2017 @12:15

E përditshmja britanike, The Sun, ka bërë të ditur në një lajm ekskluziv të saj se ka kuptuar që Antoine Griezmann, ka arritur marrëveshje për rrogë me Manchester Unitedin.

Sipas The Sun, sulmuesi francez i Atletico Madridit do të merr 280 mijë funta rrogë javore te Manchester United.

Griezmann shihet si synim kryesor i Jose Mourinhos për Unitedin, që në stinorin e ardhshmë planifikon të hyjë në garë për titull kampioni të Anglisë.

Verë e nxehtë pritet të jetë në linjën Madrid - Manchester, për tu parë se çfarë shume do të pranojë Atletico Madrid si dëmshpërblim nga United.

FIFA RENDITJA, MAJ 2017

Shqipëria s’lëviz nga pozita e muajit të kaluar

4 Maj, 2017 @10:58

Në renditjen e re të FIFAs për reprezentacionet, të botuar sot,...

FIFA RENDITJA, MAJ 2017

Vazhdon rënia e Kosovës në renditjen e FIFAs

4 Maj, 2017 @10:53

Kosova ka vazhduar të pësojë rënie në renditjen mujore të...

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Monaco-Juventus

Foto: uefa.com

3 Maj, 2017 @22:01

Juventus ka bërë një hap të madh drejt finales së Ligës së...

MONACO - JUVENTUS

Higuain shkëlqen, Juventusi ‘me një këmbë’ në finale

Foto:uefa.com

3 Maj, 2017 @20:36

Me rezultat 0-2 është mbyllur takimi i luajtur në principatë mes...

AJAX - LYON

Ajaxi deklason Lyonin, i afrohet finales

3 Maj, 2017 @19:38

Me befasi ka nisur faza gjysmëfinale e Europa Ligës. Skuadra e...

MONACO - JUVENTUS

Monaco vs. Juventus, publikohen formacionet

3 Maj, 2017 @19:00

Janë publikuar formacionet startuese të Monacos dhe Juventusit 45...

PARA NDESHJES: MONACO-JUVENTUS

Në rrugë për kampionë dhe finale të Ligës së Kampionëve

3 Maj, 2017 @12:33

Dy skuadrat që janë lidere në ligat e tyre dhe janë në rrugë...

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Real - Atletico

2 Maj, 2017 @23:09

Këto janë notat e lojtarëve pas ndeshjes gjysmëfinale të Ligës...

ZINEDINE ZIDANE

Zidane: Nuk ka ndeshje të lehtë

2 Maj, 2017 @22:57

I stërkënaqur nga lojtarët është shprehur të jetë Zinedine...

DIEGO SIMEONE

Simeone: Futbolli është i mrekullueshëm, do të provojmë!

2 Maj, 2017 @22:55

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, në deklaratën e tij...

EUROPA LEAGUE

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në EL

Foto: prishtinafc.com

21 Maj, 2018 @14:50

Nënkampioni i Kosovës dhe finalisti i Kupës së Kosovës,...

EUROPA LEAGUE: FINALJA

Super Griezmann, Atletico fiton Europa Leaguen

Foto: BBC

16 Maj, 2018 @21:36

Atletico Madrid është fitues i edicionit 2017/2018 të Europa...

TRANSMETUESI

Deri më 2021 sigurojnë të drejtat

BOROZANI/A.A.

15 Maj, 2018 @6:57

Në një konferencë për shtyp të organizuar sot, kompania Kujtesa...

LICENSIMI

Ekipet e licensuara për garat ndërkombëtare

BOROZANI / G.P

11 Maj, 2018 @10:24

Pas konferencës së sotme për shtyp, Federata e Futbollit të...

BURNLEY

Pas 51 vitesh në gara evropiane

Foto: premierleague.com

6 Maj, 2018 @12:40

Barazimi i Evertonit me Southamptonin dje, i ka siguruar dalje në...

Të gjitha lajmet nga Europa League