Të gjitha lajmet

CHELSEA-MILAN

Shkëmbimi interesant!

REUTERS

Shkëmbimi interesant!

1 Korrik, 2013 @21:35

Sulmuesi spanjoll i Chelseat, Fernando Torres, i cili së fundmi u zgjodh këpuca e artë e Kupës së Konfederatave të përfunduar dje në Brazil, mund të jetë në rrugë për Milano! 

Sipas Sport Mediasetit, të afërt me Milanin, Chelsea është frustruar me Napolin dhe moszbritjen e çmimit për sulmuesin uruguajan, Edinson Cavani dhe tash planifikon të përdorë planin B. 

E plani B është ndërrimi i Torresit me sulmuesin italian të rossonerëve, Stephan El Shaarawy! Edhe shtypi italian ka raportuar për një shkëmbim të tillë, për të cilin Chelsea mund të shtojë edhe të holla nëse duhet. 

JUVE

Bianconeri, Llorente 14

REUTERS

1 Korrik, 2013 @21:23

Sulmuesi i përfaqësueses spanjolle, Fernando Llorente, që u...

KOLAROV

Juve dhe Galata në luftë

REUTERS

1 Korrik, 2013 @14:04

Krahmbrojtësi i Manchester Cityt, Aleksandar Kolarov, është i...

BARÇA

Operohet Neymar!

REUTERS

1 Korrik, 2013 @13:42

Sulmuesi fantastik brazilian, Neymar, që e mbylli Kupën e...

ROSSONERI

Honda pranon Milanin

REUTERS

1 Korrik, 2013 @11:40

Corriere dello Sport ka raportuar sot se Milan ka arritur...

BRIGHTON-UNITED

BrightON triumfon ndaj Unitedit

Foto: premierleague/fb

19 Gusht, 2018 @18:22

Skuadra e Brightonit ka shënuar fitoren e parë të stinorit me...

CHELSEA - ARSENAL

Sarri 2 fitore, Emery 2 humbje

Fotot: chelsea/tw

18 Gusht, 2018 @19:41

Ka përfunduar derbi londinez ndërmjet Chelseat e Arsenalit pak më...

TOTTENHAM - FULHAM

Kane thyen mallkimin e gushtit, Spurs përsëri fiton

Foto: premierleaguge/fb

18 Gusht, 2018 @17:22

Sulmuesi më i mirë anglez, Harry Kane, ka thyer mallkinin e...

TIEMOUE BAKAYOKO

Milan zyrtarizon Bakayokon

14 Gusht, 2018 @17:23

Një ditë pasi që kreu testet mjekësore, Milan ka zyrtarizuar...

TIEMOUE BAKAYOKO

Kalon me sukses testet, shpejt bëhet rossoner

Foto: chelseafc/fb

13 Gusht, 2018 @14:45

Mesfushori i deritashëm i Chelseat, Tiemoue Bakayoko, është pranë...

Të gjitha lajmet nga Premier League