Të gjitha lajmet

SHORTI

Shkëndija mëson rrugën drejt Champions League

Shkëndija mëson rrugën drejt Champions League

6 Gusht, 2018 @11:27

Me fillim nga ora 12:00, sot u mbajt shorti për fazën Play Off (faza e fundit para grupeve) të Champions League.

Shorti vendosi që nëse Shkëndija fillimisht e kalon Salzburgun austriak, një kundërshtar tejet i vështirë, në Play Off do të përballet me fituesin e duelit mes Crvena Zvezdës (Serbi) dhe Spartak Trnavës (Sllovaki).

Në foton e mëposhtme është paraqitur lista e të gjitha çifteve të mundshme të fazës Play Off:

COMMUNITY SHIELD

Manchester City e nis me titull

5 Gusht, 2018 @18:36

Sergio Agueros iu deshën vetëm 13 minuta që të shënojë golin e...

ROSSONERI

Strategji e re, me Maldinin

Foto: acmilan.com

5 Gusht, 2018 @16:34

Paolo Maldini është rikthyer në Milan. Legjenda e klubit tashmë...

SUPERKUPA: PSG - MONACO

“SUPER” PSG

Foto: Ligue 1

4 Gusht, 2018 @17:14

Superkupën e Francës, arriti ta fitojë kampioni aktual Paris Saint...

REPREZENTUESI I KOSOVËS

Herolind Shala transferohet në Norvegji

4 Gusht, 2018 @15:49

Futbollisti i përfaqësues së Kosovës, Herolind Shala, është...

BILETAT DALIN NË SHITJE

Shqipëria-Izraeli, biletat në shitje

Foto: FSHF

4 Gusht, 2018 @11:54

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë të ditur sot se ka...

ZYRTARE

Barcelona transferon yllin e Bayernit

3 Gusht, 2018 @23:02

Kampionja aktuale e La Ligas, Barcelona, arriti marrëveshje me yllin...

DRITA - DUDELANGE

Drita eliminohet

2 Gusht, 2018 @21:44

Ka përfunduar aventura debutuese, por e gjatë, e Dritës në garat...

KUQEZINJTË NGA TETOVA

Shkëndija garanton €1.4 mln.

Foto: KFShkëndija/fb

31 Korrik, 2018 @20:54

Me sigurimin e fazës së tretë të kualifikime për Ligën e...

SHERIFF - SHKËNDIJA

Super Shkëndija, kalon në raundin e tretë

31 Korrik, 2018 @19:58

Shkëndija tash e tutje do të ketë punë me kampionin e Austrisë,...

SHERIFF TIRASPOL - SHKËNDIJA

Sheriff Tiraspol vs. Shkëndija, formacionet startuese

31 Korrik, 2018 @17:31

Pak para ndeshjes mes Sheriff Tiraspolit dhe Shkëndijës nga Tetova,...

PAOK - BASEL

Ajeti i jep shpresë Baselit

Foto: FCBasel official/fb

24 Korrik, 2018 @21:51

Skuadra zvicerane, Basel, është mposhtur në përballjen e parë...

SHKËNDIJA - SHERIFF

Ibraimi me magjinë e tij, Shkëndija triumfon

Foto: KFShkendija/fb

24 Korrik, 2018 @21:31

Shkëndija ka shënuar fitore në përballjen e parë të rrethit të...

Të gjitha lajmet nga Champions League