Të gjitha lajmet

SHKËNDIJA-MILAN

Shkëndija - Milan, biletat në shitje

Shkëndija - Milan, biletat në shitje

10 Gusht, 2017 @14:35

Duke filluar prej sot 10.08.2017 (e mërkurë), Shkëndija ka lëshuar në shitje biletat për ndeshjen e kthimit të Play Off-it të Europa Leagues, ku tetovarët do të ndeshen me Milanin më 24 gusht në Shkup.

Varësisht prej pozitave në stadium biletat dhe çmimet janë të ndara sipas kategorive:

Klubi tetovar ka njoftuar se shitja e biletave fillimisht do të nis online në rrjetin Mktickets, në Fan Shopin zyrtar të klubit në qendër të Tetovës dhe te kiosku Monako në Tetovë, ndërsa ditët në vijim pika shitjeje do të hapen edhe në Shkup, Tiranë e Prishtinë, për të cilat do të njoftojmë në mënyrë plotësuese.

Çmimet e konvertuara në Euro:

400 denarë = 6.50 Euro
600 denarë = 9.75. Euro
800 denarë = 12.99 Euro
1000 denarë = 16.24 Euro

FUTBOLLISTËT E HUAJ

FFK: Të huajt transferohen deri të shtunën

10 Gusht, 2017 @9:41

Federata e Futbollit të Kosovës ka bërë të ditur përmes një...

MIQËSORE

Feronikeli fiton ndaj 2 Korrikut

Foto: KFFeronikeli/ Facebook

9 Gusht, 2017 @23:02

Në miqësoren e zhvilluar sot, Feronikeli e ka mposhtur me rezultat...

TRANSFER

Feronikeli transferon Trim Krasniqin

Foto: KF Feronikeli

9 Gusht, 2017 @22:55

Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Feronikelit ka konfirmuar për...

MIQËSORE

Llapi mposht Ramiz Sadikun

9 Gusht, 2017 @22:44

Në takimin miqësor të luajtur sot në kuadër të përgatitjeve...

SHQIP NË BOTË

Januzaj shënon golin e parë me Sociedadin

9 Gusht, 2017 @22:06

Vjen edhe goli i parë i Adnan Januzajt me Sociedadin. I...

ROBERTO SOLDADO

Soldado në Superligën turke

9 Gusht, 2017 @14:15

Sulmuesi spanjoll i Villarealit, Roberto Soldado, shumë shpejt do...

PARA NDESHJES: SKENDERBEU-PARTIZANI

Pragmatik për 3 pikë

19 Tetor, 2017 @10:17

Skënderbeu i Korçës, sot në Elbasan pret rivalin e Grupit B,...

SKËNDERBEU

Skënderbeu vs. Partizani, biletat në shitje

4 Tetor, 2017 @21:11

Në prag të ndeshjes me Partizanin e Beogradit në kuadër të...

NË KORÇË

Pushim, pas sukseseve të fillimstinorit

4 Tetor, 2017 @9:00

Pas 3 muajsh aktivitet mes Europës dhe kampionatit, të besuarit e...

KRISTI VANGJELI

Vangjeli: Më vjen keq që ikën pikët

28 Shtator, 2017 @23:29

Mbrojtësi i krahut me përvojë te Skënderbeu, Kristi Vangjeli, në...

TRAJNERI I SKENDERBEUT

Daja: Duhet të jemi të kënaqur me pikën

28 Shtator, 2017 @23:20

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, është shprehur të jetë i...

Të gjitha lajmet nga Europa League