Të gjitha lajmet

PREZENTOHET XHELIL ASANI

Shkëndija prezenton Asanin

Foto: kfshkendija.com

Shkëndija prezenton Asanin

30 Gusht, 2017 @15:08

Skuadra tetovare, Shkëndija, ka prezentuar sot futbollistin e ri të skuadrës, Xhelil Asani.

Mbrojtësi i majtë 21 vjeçar ka bërë karrierë jashtë vendit, ndërsa ka pranuar kontratë 2 vjeçare me ekipin tetovar.

LIGA JUNIORE DHE KADETE

Nesër shorti për juniorët dhe kadetët

30 Gusht, 2017 @14:36

Nesër në selinë e FFK-së do të bëhet tërheqja e shortit për...

NË KAMPIONATIN DANEZ

Herolind Shala zyrtarizon klubin e ri

30 Gusht, 2017 @14:20

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, që kësaj radhe nuk u...

BASTE

Shqipëria super-favorite para Lihtenshtajnit

Foto: FSHF

30 Gusht, 2017 @14:04

Kombëtarja e Shqipërisë ka marrë epitetin e super favorites para...

BASTORET

Koeficienti i Kroacisë ndaj Kosovës, 1.01

30 Gusht, 2017 @14:00

Bastoret veçse kanë publikuar mundësitë e luajtjes së ndeshjeve...

NGA LAUSSANNE TE MAINZ

Benjamin Kololli në Bundesligë

30 Gusht, 2017 @13:53

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Benjamin Kololli, pritet...

KWADWO ASAMOAH PARA LARGIMIT

Asamoah afër Galatasarayit

30 Gusht, 2017 @13:44

Mesfushori i palodhshëm i Juventusit, Kwadwo Asamoah, po vazhdon...

GABRIEL BARBOSA DREJT BENFICAs

Barbosa para zyrtarizimit te Benfica

Foto: fcinter.it

30 Gusht, 2017 @13:37

Inter është shumë afër që të huazojë sulmuesin Gabriel Barbosa...

LUCAS PEREZ DREJT DEPORTIVOS

Perez rikthehet në Spanjë

30 Gusht, 2017 @13:33

Sulmuesi për të cilin Arsenal pagoi stinorin e kaluar 20 milionë...

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 Gusht, 2017 @13:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar...

KIERAN GIBBS KALON TE WBA

Gibbs ndërron ambient në Premier Ligë

30 Gusht, 2017 @12:53

Mbrojtësi 27 vjeçar i Anglisë, që deri sot ka djersitur fanellën...

ARDIAN ISMAJLI, PARA NDESHJES

Ismajli: Sa më kompakt, aq më mirë

Foto: FFK

7 Nëntor, 2017 @16:18

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës U21, Ardian Ismajli, që...

LAMTUMIRË LEGJENDË!

Pensionohet Andrea Pirlo

Foto: B/R Football

6 Nëntor, 2017 @16:46

Përmes një lajmi zyrtar, sot u bë i ditur pensionimi i Andrea...

LISTA E TË FTURAVE NGA ALBAN BUSHI

Bushi me 23 të ftuar për Shqipërinë U21

Foto: FSHF

6 Nëntor, 2017 @13:48

Përzgjedhësi i kombëtares U21 të Shqipërisë, Alban Bushi, në...

LISTA E PREKAZIT

Ftesat e Prekazit për Kosova U21 - Izraeli U21

Foto: FFK

6 Nëntor, 2017 @13:01

Përzgjedhësi i ekipit të shpresave të Kosovës, Rafet Prekazi, ka...

MIQËSORET E NËNTORIT

Gjermania publikon skuadrën, mungon Mustafi

3 Nëntor, 2017 @21:43

Është publikuar skuadra e Gjermanisë për dy miqësoret e muajit...

Të gjitha lajmet nga International