Të gjitha lajmet

ARANZHOHET MIQËSORJA

Shqipëria miqësore me Bosnjen në mars

Reprezentuesit e Bosnjës në stërivtje/ REUTERS/Arkiv

Shqipëria miqësore me Bosnjen në mars

21 Shkurt, 2017 @13:25

Kombëtarja shqiptare ka aranzhuar miqësoren e radhës për muajin mars.

4 ditë pas ndeshjes kualifikuese me Italinë drejt Rusia 2018, kuqezinjtë në “Elbasan Arena” do të presin Bosnjen e Hercegovinën.

Ora e fillimit të ndeshjes do të konfirmohet në ditët në vijim.DATA:

Shqipëria - Bosnja 28 mars 2017

PARA NDESHJES: BESA v LLAPI

Batatina: Shkojmë për fitore në Pejë

Tahir Batatina me Llapin po kalon stinor magjik/ Foto: M. Muçolli/ KF Llapi

21 Shkurt, 2017 @13:02

Trajneri i nënkampionit vjeshtor të Kosovoës, Tahir Batatina, ka...

DATAT E NDESHJEVE

Nis pranvera në Superligë

21 Shkurt, 2017 @11:13

Këtë fundjavë nis pjesa pranverore e Superligës dhe duelet e para...

FA CUP - SUTTON vs ARSENAL

Perez dhe Walcott shpiejnë Arsenalin në ç‘finale

21 Shkurt, 2017 @0:33

Golat nga Lucas Perez dhe Theo Walcott, secili në një pjesë, kanë...

EKSKLUZIVE

Prizreni Futsall përforcohet me Ademin

KF Prizreni.

20 Shkurt, 2017 @21:59

Skuadra nga Liga e Parë e Kosovës në futsall, Prizreni, ka bërë...

PARTIZANI - TIRANA

Derbi i takon Partizanit

Foto: FK Partizani Albania

20 Shkurt, 2017 @20:54

Me fitoren e Partizanit u mbyll derbi i shumëpritur i Tiranës!...

LAÇI vs KUKËSI

Kukësi ndalet në Laç, Skënderbeu gëzohet

Para ndeshjes: Laçi - Kukësi, sot/ Foto: panorama

20 Shkurt, 2017 @19:49

Nuk kishte gola përkundër rasteve dhe shtyllave në ndeshjen...

BOROZANI TEAM OF THE WEEK

Skuadra e javës nga top ligat evropiane

20 Shkurt, 2017 @19:17

Skuadra e xhiros nga top ligat evropiane sipas Borozani.com duket...

PRISHTINA

Lëndimi i Currit nuk është serioz

20 Shkurt, 2017 @19:13

Pasi u detyrua të largohej nga loja për shkak të lëndimit në...

DANIEL ALVES

Shpërthen ndaj drejtuesve të Barçës dhe mediave

20 Shkurt, 2017 @16:23

Futbollisti aktual i Juventusit, Dani Alves, ka shpërthyer në një...

SPECIALE

Superliga futsall, me sektor të veçantë vetëm te Borozani.com

20 Shkurt, 2017 @15:40

Për herë të parë në Kosovë, Borozani.com ka vendosur...

LISTA E PANUCCIT PËR MIQËSORE NDAJ TURQISË

Ramadani dhe Ajdarevic, ftesat e reja të Panuccit

Foto: FSHF

3 Nëntor, 2017 @13:31

Christian Panucci ka publikuar sot listën e të ftuarve për...

FIFA RENDITJA, TETOR 2017

Humbjet, çojnë 5 vende mëposhtë kuqezinjtë

16 Tetor, 2017 @11:13

Shqipëria ka mbyllur kualifikimet për Rusia 2018 me humbje nga...

PARAKUALIFIKIMET U19: GRUPI 12

Humbje e thellë, Shqipëria U19 e fundit në grup

10 Tetor, 2017 @21:21

Kombëtarja U19 e drejtuar nga Erjon Bogdani ka pësuar debakël sot,...

DEKLARATA PAS NDESHJES: CHRISTIAN PANUCCI

Panucci: Detaji vendosi. Po e ndryshoj mentalitetin

10 Tetor, 2017 @0:11

Përzgjedhësi i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, pas...

SHQIPËRIA-ITALIA

Candreva vendos, Shqipëria përfundon e treta

9 Tetor, 2017 @22:49

Kombëtarja shqiptare në futboll ka regjistruar humbjen e dytë me...

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja