Të gjitha lajmet

SKËNDERBEU

Skënderbeu rikthen mbrojtësin e Shqipërisë U21

Skënderbeu rikthen mbrojtësin e Shqipërisë U21

6 Janar, 2017 @16:21

Skuadra e Skënderbeut ka shtuar forcë në mbrojtjen e saj.

Korçarët kanë rikthyer në radhët e veta mbrojtësin e kombëtares U21 të Shqipërisë, Bruno Lulaj, i cili në pjesën e parë të kampionatit ishte i huazuar te skuadra e Laçit.

Lulaj ka udhëtuar bashkë me ekipin në Antalya, ku do të kryhet faza përgatitore dhe do të zhvillohen disa ndeshje miqësore.

Më parë Skënderbeu e kishte kthyer nga huazimi edhe sulmuesin Sebino Plaku.

FA CUP

Fundjava me FA Cup

6 Janar, 2017 @15:29

Pak pushim nga Premier Liga, por jo edhe për skuadrat e Premier...

JOHN OBI MIKEL

Obi Mikel, lojtari i radhës në Superligën kineze

6 Janar, 2017 @10:59

Ish futbollisti i Chelseat, John Obi Mikel, ka arritur marrëveshje...

SOUTHAMPTON

Jose Fonte kërkon largimin nga Southampton

6 Janar, 2017 @6:53

Kapiteni dhe qendërmbrojtësi i ekipit të Southamptonit, Jose Fonte...

HULL CITY

Marco Silva është trajner i ri i Hull City

Marcos Silva, i ulur në zyren e re të tij/ Foto: Hull City Official

6 Janar, 2017 @6:37

Vetëm një ditë pasi që zyrtarizuan largimin e Mike Phelanit nga...

ARSENAL

Francis Coquelin një muaj jashtë fushave

6 Janar, 2017 @6:34

Telashet për Arsenalin vazhdojnë. Pas humbjes së vendit të...

AFRICAN PLAYER OF THE YEAR

Mahrez, më i miri i Afrikës

6 Janar, 2017 @6:27

Në një garë të ngushtë, Konfederata Afrikane e Futbollit (CAF)...

COPA DEL REY

Barcelona e nis me humbje

5 Janar, 2017 @23:11

Me rezultat 2-1 është mbyllur takimi i parë mes Athletic Bilbaos e...

MEDIA

Edhe Napoli pas Rashicës

5 Janar, 2017 @22:50

Pas lajmit që Ajaxi është i interesuar për Milot Rashicën, lajme...

ANFIELD ROAD

Dentisti, heroi i Firminos

5 Janar, 2017 @22:05

Një nga lojtarët më të mirë të Liverpoolit këtë sezon,...

PAS LËNDIMIT

Leonit Abazi kthehet pas lëndimit

12 Mars, 2017 @18:17

Futbollisti kosovar i Skënderbeut, Leonit Abazi, e ka lënë pas...

TIRANA - SKËNDERBEU

Kampioni ndalet në kryeqytet, rrezikohet kreu

10 Mars, 2017 @20:12

Në takimin hapës të xhiros XXV në Kategorinë Superiore të...

KORABI-TIRANA

Nuk ka fitore jashtë për Tiranën

4 Mars, 2017 @16:16

Skuadra e Mirel Josës, Tirana, nuk ka arritur të mposht as Korabin...

PAS DËNIMIT

FSHF reagon ndaj ankesës së Partzanit

Pamje nga ndeshja Kukësi - Partizani/ BOROZANI/ K. Zhubi

2 Mars, 2017 @11:31

Pas dënimit të shqiptuar për Partizanin me 4 ndeshje pa prani të...

DIBRANËT

Korabi vendos për “Loro Boriçin”

2 Mars, 2017 @10:00

Skuadra e Korabit që nuk e ka të licencuar stadiumin kësaj radhe...

Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore