Të gjitha lajmet

NBA

Sonte pritet të debutojnë treshja e OKC-së

Sonte pritet të debutojnë treshja e OKC-së

19 Tetor, 2017 @19:42

Sonte me fillim nga ora 02:00 pas mesnatës në Cheseapeake Arena Oklahoma City Thunder e pret New York Knicksin, derisa kjo do të jetë ndeshja e parë për Paul Georgen dhe Carmelo Anthonyn si anëtar të OKC-së, kurse ky i fundit do të përballet ndaj ish skuadrës së tij Knicks.

TABELA AKTUALE

a

Ndeshje tjetër interesante pritet të jetë ballafaqimi i dy skuadrave nga Los Angelesi. Që të dyja skuadrat edhe Lakers edhe Clippers kanë ndërruar shumë lojtarë dhe se a janë ambientuar kjo mbetet të shihet me fillim në ora 04:30 në Staples Center.

Ndeshja Toronto dhe Chicago është ndeshja e parë që luhet sonte, ajo fillon nga ora 01:30 pas mesnate.

TERMINET E XHIROS IV

Ylli-Bashkimi, nesër hap xhiron IV

19 Tetor, 2017 @13:52

Janë përcaktuar terminet për xhiron e katërt të Superligës së...

ALEKSANDAR GRUEV

Gruev: Loja agresive në fillim, vendosi

BOROZANI/ A.P

19 Tetor, 2017 @13:21

Basketbollisti bullgar i Bashkimit, Aleksandar Gruev, në deklaratën...

PREDRAG MILOVIC

Trajneri i Bashkimit: Ekipi më i mirë fitoi

BOROZANI/ A.P

19 Tetor, 2017 @13:00

Trajneri i Bashkimit, Predrag Milovic, në deklaratën e tij pas...

A LETTER FROM LEGEND

Bryant këshillon Haywardin pas lëndimit të tmerrshëm

19 Tetor, 2017 @10:57

Legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant, ka...

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Fotot: FIFA/fb

16 Korrik, 2018 @22:09

Kampionët e rinj të Botës janë ekipi me lojtarët më cilësor...

THIERRY HENRY

Lë TV-në, fokusohet për trajner

16 Korrik, 2018 @21:19

Sulmuesi legjendar i Francës dhe i Arsenalit e Barcelonës, Thierry...

CRISTIANO RONALDO

Në moshën time, futbollistët shkojnë në Kinë

Fotot: Juventus Official/fb

16 Korrik, 2018 @21:08

Cristiano Ronaldo, që sot zyrtarisht u prezentua te Juventus, ka...

GONZALO HIGUAIN

Ramadani po e çon drejt Premier Ligës

16 Korrik, 2018 @14:58

Juventus mund të përfitojë 60 milionë euro nga transferimi i...

LEONARDO

Para marrëveshjes me Milanin

16 Korrik, 2018 @14:49

Mediat italiane raportojnë sot se braziliani Leonardo është pranë...

Të gjitha lajmet nga