Të gjitha lajmet

GLASGOW RANGERS

Stërvitja e parë për Eros Grezdën

Foto: rangers fc

Stërvitja e parë për Eros Grezdën

11 Shtator, 2018 @18:59

Futbollisti gjakovar i kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda, sot për herë të parë është stërvitur me skuadrën e tij Glasgow Rangers.

Grezda, i cili ishte i lënduar një kohë të gjatë, është rikthyher në fushat e blerta për herë të parë me gjigantin skocez.

23 vjeçari, u transferua te Rangersi në fund të muajit gusht, derisa në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë në Ligën e Kombeve nuk ishte në formacion me lejen e stafit të ekipit.

BALLKANI - PRISHTINA

Prishtina ndalet në Suharekë

11 Shtator, 2018 @16:39

Pa fitues u mbyll dueli i sotëm mes Ballkanit dhe Prishtinës në...

DRENICA - GJILANI

Pa gola në Skenderaj

11 Shtator, 2018 @16:38

Në takimin e luajtur në “Bajram Aliu” të Skenderajt, gola nuk...

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

11 Shtator, 2018 @14:49

Janë publikuar formacionet startuese të Ballkanit dhe të...

JAVA 4

Formacionet startuese: Drenica - Gjilani

FOTO/ Arkiv

11 Shtator, 2018 @14:23

Janë caktuar formacinet startuese të Drenicës dhe të Gjilanit. ...

UEFA

UEFA konfirmon kupën e tretë

11 Shtator, 2018 @11:44

Në fillim të sezonin 2021-2022, UEFA do të nis garën e tretë...

ANALIZË

Fitorja 1

Fotografitë: FFK

11 Shtator, 2018 @10:10

Ishujt Faroe janë kombëtare që kanë fituar 9 pikë në...

KOSOVA - ISHUJT FAROE

Notat e lojtarëve të Kosovës pas fitores

10 Shtator, 2018 @22:13

Pas fitores ndaj Ishujve Faroe, Borozani.com ka vendosur nota për...

STATS

Viti 2018: 5 ndeshje, 0 humbje!

Foto: A.G

10 Shtator, 2018 @21:56

Pas fitores së arritur sonte, Kosova ka arritur një tjetër...

SKOCIA - SHQIPËRIA

Shqipëria e pafuqishme për Skocinë

10 Shtator, 2018 @21:41

Në takimin e saj të dytë në Ligën e Kombeve, Shqipëria u mposht...

UEFA

UEFA konfirmon kupën e tretë

11 Shtator, 2018 @11:44

Në fillim të sezonin 2021-2022, UEFA do të nis garën e tretë...

ALEX MCLEISH

Nën presion, Shqipërinë duhet ta mposhtim

9 Shtator, 2018 @13:44

Pas disfatës së thellë nga Belgjika në miqësoren e së premtes,...

GJYQTARËT KOSOVARË

Franca U21 vs. Luksemburgu U21 drejtohet nga gjyqtarë kosovarë

9 Shtator, 2018 @12:03

Lajm i mirë për futbollin kosovar! Genc Nuza bashkë me ndihmësit...

TRANSFERIME

Fatos Beqiraj kalon në Izrael

9 Shtator, 2018 @11:40

Reprezentuesi i Malit të Zi, Fatos Beqiraj, ka kaluar në radhët e...

ZVICRA - ISLANDA

Shqiptarët shënojnë, Zvicra e nis bindshëm

8 Shtator, 2018 @18:49

Përfaqësuesja e Zvicrës, duke e mposhtur Islandën me rezultat...

Të gjitha lajmet nga International