Të gjitha lajmet

RANGERS

Steven Gerrard lavdëron Eros Grezdën

Foto: Rangers Official

Steven Gerrard lavdëron Eros Grezdën

31 Gusht, 2018 @16:42

Pas nënshkrimit me skuadrën e Rangers, për Eros Grezdën fjalë të mira ka thënë Steven Gerrard, trajneri i skuadrës në fjalë.

“Ai është një lojtar i shkëlqyeshëm dhe fansat do ta duan, sepse ai di të kontribuojë në fazën sulmuese. Është i shpejt, direkt dhe ka përvojë ndërkombëtare.

Sipas Bornas dhe Nikola Katicit, Erosi ishte dukshëm lojtari më i mirë i Osijekut sezonin e kaluar. Është shumë i rrezikshëm dhe edhe pse nuk i dëshiroj lëndime askujt, mungesa e Erosit (në përballjen Osijek vs. Rangers) ndaj nesh ishte lajm i mirë për ne.

Shpresoj që ai të bëhet një lojtar i madh te ne.” - ishin fjalët e ish-mesfushorit të Liverpoolit dhe Kombëtares Angleze për faqen zyrtare të klubit skocez.

MESFUSHORI I KOMBËTARES

Gjigandi skocez zyrtarizon Grezdën

Foto: rangers.co.uk

31 Gusht, 2018 @15:35

Gjigandi i Skocisë, Glasgow Rangers, ka zyrtarizuar sot blerjen e re...

SHORTI I EUROPA LEAGUE

Europa League - grupet për edicionin 2018/2019

31 Gusht, 2018 @13:07

Një ditë pas shortit të Champions Leagues, është mbajtur shorti...

LIRIA - DRITA

Kampioni sot sfidohet në Prizren

BOROZANI / A.P

31 Gusht, 2018 @12:24

Me fillim nga ora 16:45, sot zhvillohet ndeshja hapëse e xhiros së...

SHKENDIJA - ROSENBORG

Dy penallti dhe shumë raste të humbura, Shkëndija eliminohet nga Europa

30 Gusht, 2018 @21:25

Skuadra tetovare, Shkëndija, është eliminuar nga garat e Europa...

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2018/2019

30 Gusht, 2018 @18:48

Në Monako sot është mbajtur shorti për fazën grupore të...

ZYRTARE

Besar Halimi zyrtarizohet te Brondby

Foto: Brondby Official

30 Gusht, 2018 @18:41

Besar Halimi është transferuar plotësisht te skuadra e Brondbyt...

THE DRAW

Direkt: Shorti i Champions League

Foto: ChampionsLeague/fb

30 Gusht, 2018 @17:22

Në këto momente është duke u tërhequr shorti i Ligës së...

SHQIP NË BOTË

Keidi Bare largohet nga Atletico Madrid, mbetet në Spanjë

31 Gusht, 2018 @16:55

Atlético Malagueño është skuadra e re e Keidi Bares. Mesfushori...

MESFUSHORI I KOMBËTARES

Gjigandi skocez zyrtarizon Grezdën

Foto: rangers.co.uk

31 Gusht, 2018 @15:35

Gjigandi i Skocisë, Glasgow Rangers, ka zyrtarizuar sot blerjen e re...

MEDIAT SHQIPTARE

Panucci zbutet, rikthen përvojën në mesfushë

Foto: FSHF

30 Gusht, 2018 @15:23

Selektori i Shqipërisë, Christian Panucci, pritet të ftojë në...

MIGJEN BASHA

Debuton me fitore

Foto: aris/fb

27 Gusht, 2018 @23:11

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Migjen Basha, ka debutuar me...

LIRIDON LATIFI

Shënoi të parin e stinorit

Foto: Puskas Akademia/Flickr

27 Gusht, 2018 @14:47

Krahu i kombëtares shqiptare, Liridon Latifi, i cili qe dy stinorë...

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja