Të gjitha lajmet

11-SHET

Suedia vs. Korea Jugore, formacionet startuese

Suedia vs. Korea Jugore, formacionet startuese

18 Qershor, 2018 @11:52

Janë publikuar formacionet startuese të Suedisë dhe të Koresë Jugore. Ndeshja do të luhet në ora 14:00.

ORARI dhe TABELA / RUSIA 2018

a

MEDIA TALK

Kritikat e Maradonës për Argjentinën

Foto: MyKhel

18 Qershor, 2018 @10:43

Legjenda argjentinase, Diego Maradona, ka kritikuar selektorin e...

SHIN TAE-YONG

Taktika jugkoreane, befasuese!

Shin Tae-yong, selektor i Koresë Jugore

17 Qershor, 2018 @21:50

Stërvitjet e jugkoreanëve mund të mos duken interesante për...

DITARI RUS (4)

Nipat e Mic Sokolit

17 Qershor, 2018 @21:27

KATËR SHQIPTARËT Ka shumë gojëdhëna në lidhje me historinë e...

GRUPI E: BRAZILI-ZVICRA

Zvicra ndal Brazilin

Fotot: Squawka

17 Qershor, 2018 @20:56

Përkundër se kishin një mori rastesh pas pranimit të golit,...

11-SHET

Brazili vs. Zvicra, formacionet startuese

17 Qershor, 2018 @18:24

Janë publikuar formacionet startuese të Brazilit dhe të Zvicrës....

GRUPI E: KOSTARIKA-SERBIA

Kolarov vendos, Serbia fiton

Fotot: squawka

17 Qershor, 2018 @17:13

Një gol spektakular nga gjuajta e lirë e shënuar nga Aleksandar...

ZVICRA

Zvicra e shqiptarëve për befasi

17 Qershor, 2018 @17:00

Shekulli i traktateve, shekulli XIX ka bërë Zvicrën vend neutral...

GRUPI F: GJERMANIA - MEKSIKA

Sombrerot befasojnë kampionin Botëror

Fotot: squawka

17 Qershor, 2018 @17:55

Kampioni i Botës është mposhtur në përballjen e parë të...

GJERMANIA

Kampionët në mision të vështirë

17 Qershor, 2018 @16:57

Ndonëse kishte shënuar dhjetë gola në kualifikimet për Kupën e...

MEDIA TALK

Kritikat e Maradonës për Argjentinën

Foto: MyKhel

18 Qershor, 2018 @10:43

Legjenda argjentinase, Diego Maradona, ka kritikuar selektorin e...

SHIN TAE-YONG

Taktika jugkoreane, befasuese!

Shin Tae-yong, selektor i Koresë Jugore

17 Qershor, 2018 @21:50

Stërvitjet e jugkoreanëve mund të mos duken interesante për...

DITARI RUS (4)

Nipat e Mic Sokolit

17 Qershor, 2018 @21:27

KATËR SHQIPTARËT Ka shumë gojëdhëna në lidhje me historinë e...

GRUPI E: BRAZILI-ZVICRA

Zvicra ndal Brazilin

Fotot: Squawka

17 Qershor, 2018 @20:56

Përkundër se kishin një mori rastesh pas pranimit të golit,...

11-SHET

Brazili vs. Zvicra, formacionet startuese

17 Qershor, 2018 @18:24

Janë publikuar formacionet startuese të Brazilit dhe të Zvicrës....

Të gjitha lajmet nga Russia 2018