Të gjitha lajmet

SUPERKUPA

Superkupa e Kosovës, info për biletat

BOROZANI / D.SH

Superkupa e Kosovës, info për biletat

9 Gusht, 2018 @17:02

Përmes një njoftimi për media nga FFK, janë bërë të ditura çmimet e biletave për ndeshjen e Superkupës së Kosovës mes Dritës dhe Prishtinës dhe vendet ku do të shiten ato.

Çmimet e biletave:

Veri – Jug – 2 euro
Lindje – 3 euro
Perëndim –  5 euro
Perëndim A1 – 10 euro
VIP – 50 euro

Pikat e shitjes së biletave janë degët e Institucionit Financiar Vllesa-CO:

Prishtinë

1. Rruga Fehmi Agani nr. 71, Te Qafa
Tel: +383 45 40 36 08
2.Rruga Agim Ramadani nr. 369, afër Kampusit Universitar
Tel: +383 45 40 36 08
3. Rruga Kosta Novakovic nr. 57, afër Hotel Prishtina
Tel: +383 45 40 36 08

Gjilan

1. Rruga Marie Shllaku, Afër Agmia Center
Tel: +383 45 40 36 08
2. Afër Administratës Tatimore, tek Soliteri
Tel: +383 45 40 36 08
3. Stacioni i Autobusëve, tek taksit e Preshevës
Tel: +383 45 40 36 08

Zonat në stadium:

Ndeshja zhvillohet të hënën (13 gusht) me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

ZYRTARE

Courtois në Real, Kepa e Kovacic tek Chelsea

9 Gusht, 2018 @11:50

Thibaut Courtois është portier i ri i Realit të Madridit. Belgu ka...

JOE HART

Nënshkruan, mbetet në Premier Ligë

7 Gusht, 2018 @17:23

Portieri 31 vjeçar i Manchester Cityt që ka përvojë edhe në...

VICTOR GOLAS

Ish kampionia me portier brazilian

7 Gusht, 2018 @14:23

Kampionia e stinorit 2016/17 të Superligës së Kosovës, Trepça’89...

KOMBËTARJA

Lajm i keq për Shqipërinë, lëndohet rëndë Sadiku

7 Gusht, 2018 @13:17

Lajm shqetësues për Shqipërinë pak para fillimit të Ligës së...

ZYRTARE

Dy përforcime të huaja te Gjilani

7 Gusht, 2018 @13:10

Dy përforcime të huaja te Gjilani! Gjatë ditës së djeshme...

SHQIP NË BOTË

Behrami pensionohet nga përfaqësuesja

7 Gusht, 2018 @12:57

Pas 13 viteve si anëtar i rregullt i saj, më në fund Valon Behrami...

EDENILSON BERGONSI

Kthehet te Drita për titullin e radhës

Foto: DritaFC/fb

7 Gusht, 2018 @12:52

Futbollisti brazilian i cili ka qenë pjesë e Dritës edhe më...

VICTOR GOLAS

Ish kampionia me portier brazilian

7 Gusht, 2018 @14:23

Kampionia e stinorit 2016/17 të Superligës së Kosovës, Trepça’89...

ZYRTARE

Dy përforcime të huaja te Gjilani

7 Gusht, 2018 @13:10

Dy përforcime të huaja te Gjilani! Gjatë ditës së djeshme...

EDENILSON BERGONSI

Kthehet te Drita për titullin e radhës

Foto: DritaFC/fb

7 Gusht, 2018 @12:52

Futbollisti brazilian i cili ka qenë pjesë e Dritës edhe më...

ZYRTARE

Filonit Shaqiri transferohet te kampioni

6 Gusht, 2018 @16:01

Pak ditë pas eliminimit nga Europa League dhe pak ditë para...

ZYRTARE

Llapi përforcon fazën sulmuese

Foto: KF Llapi

6 Gusht, 2018 @15:56

Përmes një postimi në Facebook, skuadra e Llapit ka njoftuar...

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga