Të gjitha lajmet

PASDITE

Superkupa, Peja apo Luboteni?

Foto: KVPeja/fb

Superkupa, Peja apo Luboteni?

3 Maj, 2018 @10:22

Sot me fillim prej orës 17:00 në palestrën e sporteve Bashkim Selishta në Gjilan, zhvillohet ndeshja finale e Superkupës së Kosovës në volejboll, ku kampionët e Pejës presin Lubotenin.

Përballja ndërmjet Pejës dhe Lubotenit do të transmetohet drejtpërdrejtë në televizion, ndërsa ekipi që fiton ndeshjen do të ngris Superkupën e Kosovës për këtë vit.

Formacionet e regjistruara të skuadrave për ndeshjen e sontme janë këto.

KV Peja vs KV Luboteni, finalja e Superkupes ne volejboll

SONTE

Superkupa e femrave: Drita - Kastrioti

Ekipi i Dritës duke festuar titullin kampion/ Foto: KVDrita/fb

3 Maj, 2018 @10:15

Sot me fillim prej orës 20:00 në palestrën e sporteve Bashkim...

SUPERKUPA PËR FEMRA E MESHKUJ

Kampionët në kërkim të Superkupës

Foto: FVK

2 Maj, 2018 @11:26

Dy skuadrat kampione të Kosovës në volejboll, KV Drita te femrat...

AZERBAIJAN GP

Lewis Hamilton fiton garën e Azerbejxhanit

Foto: Formula 1

29 Prill, 2018 @14:58

Garë e çmendur ishte gara e katërt e sezonit në Baku të...

SONTE

Superkupa e femrave: Drita - Kastrioti

Ekipi i Dritës duke festuar titullin kampion/ Foto: KVDrita/fb

3 Maj, 2018 @10:15

Sot me fillim prej orës 20:00 në palestrën e sporteve Bashkim...

SUPERKUPA PËR FEMRA E MESHKUJ

Kampionët në kërkim të Superkupës

Foto: FVK

2 Maj, 2018 @11:26

Dy skuadrat kampione të Kosovës në volejboll, KV Drita te femrat...

XHUDO

Kosova dhe xhudo, dominimi vazhdon!

26 Prill, 2018 @19:38

Në ditën e parë të kampionatit evropian që po mbahet në Tel...

AUTOMOBILIZËM

Faton Rama fiton garën e Prizrenit

Foto: FASK

23 Prill, 2018 @15:22

Faton Rama është fitues i garës së parë në disiplinën auto...

VOLEJBOLL - FINALJA E MADHE

Peja kampione e Kosovës

KV Peja/ fb

22 Prill, 2018 @20:15

Peja ka shënuar fitore në finalen dramatike ndaj Prishtinës në...

Të gjitha lajmet nga Të tjera