Të gjitha lajmet

ENIS BARDHI

Talenti shkupjan prej La Ligas mund të shkojë në Turqi

Talenti shkupjan prej La Ligas mund të shkojë në Turqi

25 Qershor, 2018 @10:35

Mesfushori shkupjan i Levantes, Enis Bardhi, që bëri emër që në stinorin e parë të tij në La Liga, i ka rënë në sy gjigandit turk, Besiktas.

Mediat turke shkruajnë se ekipi bardhezi nga Stambolli është duke shqyrtuar opcionet për blerjen e Bardhit 22 vjeç.

Enis Bardhi rumour to Besiktas

Bardhi, që kaloi te Levante në fillim të stinorit 2017/18 prej Ujpestit hungarez, ka shënuar 9 gola në 26 paraqitje për Levanten në La Liga, prej të cilave vetëm në 16 ka hyrë si startues.

Ai është reprezentues i Maqedonisë, për të cilët ka shënuar një gol.

DITARI RUS (10)

Tre luanët do të mbesin pa titull

Fotot: FIFA & Squawka

24 Qershor, 2018 @21:17

Gjashtë gola, het-trik i Harry Kane, dy gola nga John Stones, një...

GRUPI H: POLONIA - KOLUMBIA

Kolumbia shpreson, Polonia eliminohet

Fotot: FIFA/fb

24 Qershor, 2018 @20:41

Tashmë është ndezur edhe Grupi H. Kolumbia me fitore bindëse ndaj...

11-SHET

Formacionet: Polonia - Kolumbia

24 Qershor, 2018 @18:23

Janë publikuar formacionet startuese të Polonisë dhe të...

GRUPI H: JAPONIA - SENEGALI

Pa fitues por me avantazh

Foto:

24 Qershor, 2018 @18:19

Nuk doli fitues nga dueli Japonia - Senegali, që përfundoi me...

11-SHET: JAPONIA-SENEGALI

Formacionet: Japonia-Senegali

Foto: FIFA/fb

24 Qershor, 2018 @15:08

Janë publikuar 11-shet startuese të ndeshjes së radhës ndërmjet...

GRUPI G: ANGLIA-PANAMAJA

Anglia e frikshme, shkatërron Panamanë

Fotot: FIFA/fb

24 Qershor, 2018 @14:49

Anglia tashmë do të kërkojë lidershipin e Grupit G në Botërorin...

11-SHET: ANGLIA-PANAMAJA

Formacionet: Anglia-Panamaja

Foto: FIFA/fb

24 Qershor, 2018 @12:54

Anglia dhe Panamaja pas pak dalin në përballjen e dytë të...

DITARI RUS (9)

Belgjika në formë, Gjermania nën presion

24 Qershor, 2018 @10:53

Si kampionë Nëse deri tani një ekip po tregon formë kampioni,...

GJERMANIA - SUEDIA

Tipike gjermane, kampioni mban shpresën

Foto: Squawka/twitter

23 Qershor, 2018 @20:55

Sekondat e fundit të ndeshjes dhe gjuajtjen e lirë nga këndi e...

11-SHET

Formacionet: Gjermani - Suedia

23 Qershor, 2018 @18:08

Janë publikuar formacionet startuese të Gjermanisë dhe të...

PREJ SEVILJËS NË ROMË

Edhe një me origjinë shqipe te Lazio

22 Qershor, 2018 @15:25

Sot Lazio ka zyrtarizuar blerjen e re të skuadrës. Reprezentuesi...

TRANSFER

Hazard drejt largimit?

18 Qershor, 2018 @13:43

Eden Hazard drejt Spanjës? Këto spekulime kanë filluar që një...

LOPETEGUI

Real prezanton sot trajnerin e ri

14 Qershor, 2018 @11:15

Kampioni i Evropës, Real Madrid, prezanton sot trajnerin e ri të...

FERNANDO HIERRO

Kuptohet zëvendesëuesi i Lopeteguit

Foto: uefa.com

13 Qershor, 2018 @13:25

Ish trajneri i Bolton Wanderersit dhe legjenda e Real Madridit,...

SHKARKOHET

Real Madrid lë Spanjën pa selektor

13 Qershor, 2018 @11:40

Një ditë para fillimit të Kupës së Botës, Spanja e shkarkoi...

Të gjitha lajmet nga La Liga