EL 2013/14

Teli e Agolli në Shkup

REUTERS

Teli e Agolli në Shkup

Kliko dhe luaj lojën "Borozani Fantasy Manager EURO 2016"

2 Korrik, 2013 @8:56

Dy futbollistët e kombëtares shqiptare, mbrojtësi Admir Teli dhe mesfushori Ansi Agolli sot në Shkup të Maqedonisë do t’ia nisin aventurën e tyre europiane për stinorin 2013/14. 

Skuadra e dyshes kuqezi, Qarabag, do të ndeshet në kuadër të xhiros së parë të kualifikimeve për Europa Leuage me Metalurgun e Shkupit në stadiumin Filipi II. 

Agolli e Teli ka kohë që luajnë në ligën elite të Azerbejxhanit dhe stinorin e fundit e patën përfunduar në vendin e dytë, vetëm tre pikë më pak se Neftçi që u shpallë kampion. 

Ndeshja ndërmjet Metalurgut dhe Qarabagut luhet sot prej 17:45. Kukësi europian

Kukësi europian


Vangjeli mbetet në Ukrainë

Vangjeli mbetet në Ukrainë


Edhe një talent

Edhe një talent


Shkëmbimi interesant!

Shkëmbimi interesant!


Më shumë lajme: