Të gjitha lajmet

MIKAILE TMUSIC

I gatshëm për ndeshjen e radhës

BOROZANI/ Arian Paçarizi

I gatshëm për ndeshjen e radhës

22 Maj, 2017 @13:15

I gatshëm për ndeshjen e radhës

Basketbollisti i Bashkimit, Mikaile Tmusic, i cili ishte lënduar në ndeshjen e tretë të finales kundër Sigal Prishtinës, po përgatitet maksimalisht për t’u rikthyer në parket.

Tmusic për Borozani.com e vlerësoi lëndimin e tij dhe shpreson që të rikthehet në parket.

Po shpresoj që të jem në gjendje të luaj të mërkurën në ndeshjen e katërt, kam dhimbje në këmbë por është normale”.

a

Mikaile Tmusic është duke u trajtuar nga stafi mjekësor i Bashkimit, derisa së bashku me të edhe Imer Tahiri është në fazën e rehabilitimit, por gjendja e tij nuk është e rëndë dhe pritej që të jetë në parket të mërkurën.

SKEMA E PLAY OFFIT

PAS NDESHJES SË III

600€ dënim për Prishtinën e Bashkimin

22 Maj, 2017 @11:46

Pas ndeshjes së tretë të serisë finale ndërmjet Sigal...

CAVS - CELTICS @ GAME 3

Përmbysje e madhe, Bostoni ngushton serinë

22 Maj, 2017 @9:43

Një ndeshje që pritej se do të ishte deklasimi i radhës për...

FENERBAHÇE

Fenerbahçe, ekipi i parë turk që fiton Euroligën

21 Maj, 2017 @20:59

Gjiganti turk, Fenerbahçe, duke mposhtur Olympiacosin në finale me...

FINAL / EUROLEAGUE

Finalja e madhe sonte: Fenerbahçe - Olympiacos

21 Maj, 2017 @10:35

Sonte në ora 20:00, do të caktohet skuadra më e fortë në garën...

PAS NDESHJES SË III

600€ dënim për Prishtinën e Bashkimin

22 Maj, 2017 @11:46

Pas ndeshjes së tretë të serisë finale ndërmjet Sigal...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Prakuraitis: Duhet ende të përmirësohemi

19 Maj, 2017 @20:59

Përkundër fitores, trajneri lituanez i Prishtinës, Prakuraitis,...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Azemi: Bashkë me Plisat në Prizren për titull

19 Maj, 2017 @20:54

Pas fitores në ndeshjen e tretë ndaj Bashkimit, për Supersportin...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Fitore në shtëpi, Prishtina 1 hap larg titullit

Foto: BOROZANI

19 Maj, 2017 @19:45

Me fitoren e Prishtinës është mbyllur takimi i tretë i serisë...

PRISHTINA - BASHKIMI @ GAME 3

Ç3: Prishtina thellon epërsinë

Foto: Engjëll Zogaj për Borozani.com

19 Maj, 2017 @19:21

Edhe pse Prishtina shkaktoi shumë faulla brenda 4 minutave dhe hyri...

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga