Të gjitha lajmet

MIKAILE TMUSIC

I gatshëm për ndeshjen e radhës

BOROZANI/ Arian Paçarizi

I gatshëm për ndeshjen e radhës

22 Maj, 2017 @13:15

I gatshëm për ndeshjen e radhës

Basketbollisti i Bashkimit, Mikaile Tmusic, i cili ishte lënduar në ndeshjen e tretë të finales kundër Sigal Prishtinës, po përgatitet maksimalisht për t’u rikthyer në parket.

Tmusic për Borozani.com e vlerësoi lëndimin e tij dhe shpreson që të rikthehet në parket.

Po shpresoj që të jem në gjendje të luaj të mërkurën në ndeshjen e katërt, kam dhimbje në këmbë por është normale”.

a

Mikaile Tmusic është duke u trajtuar nga stafi mjekësor i Bashkimit, derisa së bashku me të edhe Imer Tahiri është në fazën e rehabilitimit, por gjendja e tij nuk është e rëndë dhe pritej që të jetë në parket të mërkurën.

SKEMA E PLAY OFFIT

PAS NDESHJES SË III

600€ dënim për Prishtinën e Bashkimin

22 Maj, 2017 @11:46

Pas ndeshjes së tretë të serisë finale ndërmjet Sigal...

CAVS - CELTICS @ GAME 3

Përmbysje e madhe, Bostoni ngushton serinë

22 Maj, 2017 @9:43

Një ndeshje që pritej se do të ishte deklasimi i radhës për...

FENERBAHÇE

Fenerbahçe, ekipi i parë turk që fiton Euroligën

21 Maj, 2017 @20:59

Gjiganti turk, Fenerbahçe, duke mposhtur Olympiacosin në finale me...

FINAL / EUROLEAGUE

Finalja e madhe sonte: Fenerbahçe - Olympiacos

21 Maj, 2017 @10:35

Sonte në ora 20:00, do të caktohet skuadra më e fortë në garën...

PAS NDESHJES

Vincent Zollo: I bindur, mund të garojmë për tituj

BOROZANI/ A.P

16 Shkurt, 2018 @2:01

Qendra amerikane e Bashkimit, Vincent Zollo, në një bisedë me...

PAS NDESHJES

Leonard Mekaj: Me emocione ndaj ish-skuadrës

16 Shkurt, 2018 @0:16

Fundori i Yllit dhe i përfaqësueses së Kosovës, Leonard Mekaj,...

PAS NDESHJES

Imer Tahiri: Fitorja na hapi rrugët për Play Off

BOROZANI/ Arkiv

15 Shkurt, 2018 @23:39

Njëri ndër lojtarët kryesor në ndeshjen kundër Rahovecit, Imer...

VALON BUNJAKU

Super Bunjaku, triple-double për 22 minuta lojë

15 Shkurt, 2018 @22:53

Playmakeri i ri i Sigal Prishtinës dhe reprezentuesi i shpresave të...

PRISHTINA - BOREA

20-0, Prishtina vazhdon serinë

15 Shkurt, 2018 @21:15

Vazhdon forma perfekte e Sigal Prishtinës në Superligë! Kampioni...

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga